Tethering w windows me

Witam. Mam starego laptopa z systemem windows me i chciałbym mieć w nim internet z xperii x8 z androidem. Wiem ze jest program do tetheringu, który to umożliwia, ale nie działa na tym windzie :frowning: prosze o pomoc.

Być może zadziała podłączenie telefonu przez USB jako modem (o ile znajdą się sterowniki) + sterowanie modemem z użyciem np. programu top_netinfo. Nie mam jednak pojęcia czy zadziała - Android powinien mieć tryb modemu, Windows ME być może z nim zadziała (ale czy są sterowniki?), czy zadziała top_netinfo - nie mam pojęcia.

Próbowalem zainstalowac top_netinfo , ale tez na tym systemie nie dziala :confused: a zeby wogole telefon byl wykryty jako modem, potrzebny jest program easy_tether ale on nie dziala na windows me :frowning: nie ma wogole takiej wersji ktora by na nim ruszyla ;/ jesli ma ktos jeszcze jakies propozycje to z checia je sprawdze.

Dodane 30.03.2012 (Pt) 14:52

I android niestety nie ma mozliwosci modemu ;/

Dodane 30.03.2012 (Pt) 15:10

Jesli znalazl by ktos program o dzialaniu takim samym jak easy tether lub sterowniki umozliwiajace laczenie sie z internetem na zasadzie modemu w moim smartfonie to byl bym wdzieczny