Tetsuj z Orange - brał ktoś udział?

Witajcie. Ostatnio natknąłem się na reklamę Testuj z Orange. Brał ktoś w tym udział, dostał telefon? Podobno można go nawet wygrać “na zawsze” ? Jeżeli ktoś brał w tym udział i mógłby napisać parę słów to byłoby fajnie. To rzeczywiście jest (jak się dostanie telefon, wygra się losowanie) darmowe jak mówi reklama, czy jednak się za coś płaci ?

Poszukaj na blogu wpisów Pangrysa tematu o testowaniu HTC Mozart, jak sie nie myle to nie tylko on go dostał do testowania z tutejszych blogerów i został u niego na stałe.

Musisz zakwalifikować do grona testerów. Potem wykonywać zadania od Orange i opisywać to na blogu Orange. Połowa testerów otrzymuje telefony na własność. Wszystko znajdziesz w Regulaminie :smiley:

Pangrys , dzięki za odpowiedz. Czytałem Regulamin, ale nie znalazłem tam odpowiedzi na pytanie czy jest to w pełni darmowe (lub przeoczyłem, bądź źle zrozumiałem jakiś zapis mówiący o tym). Wyczytałem, ze trzeba w razie dostania się do grupy testerów założyć konto itd., ale o tej "“darmowości” się nie doczytałem.