Też macie takie problemy z neostradą?

Nie wiem mam monotonny problem w neo. Mianowicie strasznie laguje. Strony się otwierają strasznie długo, pingi w cs’ie ponad 1000. Jest to częste zjawisko. Do południa jest dobrze ale po już masakra. Żeby otworzyć dobreprogramy musiałem ładnie się naczekać. Pobieranie plików może 4kb/s prędkość. Mam opcje 256kb/s. dzwoniłem oczywiście do obsługi coś tam mi tłumaczył ale nic nie pomogło podobno zgłosił to do jakiś mechaników. Żeby coś porobić na necie muszę wstawać o 6rano żeby lagów nie było. Ma tak moja okolica i kumple. Dzwoniliśmy ale dalej sie powtarza. Mówią że może wirusy - może tamto lecz ****** prawda :confused:

Może miał ktoś podobną sytuację i jakoś ją usunął?

Aha w listopadzie kończy mi się umowa. Myślałem nad zmiana dostawcy lecz jestem zacofany w tej dziedzinie. Neo ma tylko plus - zmienne IP. Może zna ktoś jakiegoś fajnego dostawcę - tani, umowa na rok, fajny transfer. Jestem z Oławy okolice Wrocławia.


Jeżeli masz trudności we właściwym określaniu negacji, w dopuszczalnej na Forum polszczyźnie - polecam Słownik języka polskiego, oraz bliższą lekturę Regulaminu Forum.

Może być kiedyś zdziwienie… :?

Agaton

Ja ci polecam iPLUSA http://www.iplus.pl . tylko na miecha możesz pobrac tylko 1 gb

u mnie neo, od roku, odpukac bez zadnych problemów

To wina stanu technicznego łącznic/kabli TP i/lub obciążenia sieci (zbyt mała przepustowość łączy). TP tego nie naprawi, bo to duże koszty i będzie was zbywać do usranej śmierci. Tele2 i Netię po kablach TP też odradzam w tej sytuacji - efekt będzie ten sam.

Wraca do łask stary slogan TELEKOMPROMITACJA POLSKA i to też się nigdy nie zmieni.

Ja też miałem kiedyś podobne problemy. Net się mulił itp.

Ale teraz na linuksie net mi śmiga. W ubuntu nie ma problemów z instalacją, bo jest ubuneo i neogui.

destroy a pewnie działasz na badziewnym Speed touchu na USB. Kup sobie porządny modem ethernetowy a większośc problemów z NEO zniknie jak ręką odjął.

używam modemu Sagem … no i XP. Ej Panowie to mulenie jest nie do zniesienia - i jeszcze do tego jestem zapalonym ogame maniakiem nic sie nie da zrobić.

Czyli Tele2 i netia odpada?? too hmm co by tu wybrać. Normalnie mam dylemat bo z neostrady w 100% nie jestem zadowolony.

Agaton przepraszam Cię serdecznie za moje słówko :slight_smile:

iPlus to ten internet bez przewodowy z tego co wiem. Chyba także drogi?

Gdzie mieszkasz? Niedawno u was zakładali neo ?

Używasz pewnikiem badziewia:

f@st800.jpg

A ja ci mówie o modemie ethernetowym podpinanym do kompa przez kartę sieciową.

Ja z tego modemu korzystam od roku i sprawuje się dobrze

Tak mówisz bo nie pracowałes nigdy z modemem ethernetowym.

fiesta Zgadza się, ale mi szkoda kasy na takie rzeczy :wink:

A ile to właściwie kosztuje (ten modem)

Neo mam już od ponad 1,5 roku i często ma takie lagi :frowning:

tak używam tego sagema.

MODEMY_NA ALLEGRO

Oczywiście nie ten analogowy za 5 zł :P:P:P

Aha thx

Ale i tak jakoś nie jestem przekonany do dalszej współpracy z TP SA to jak doradzicie co brać bardzo proszę.

no dobra.

ale już tyle sary się płaci TePsie i jeszcze ma się dokładać do interesu?

eee kolo coś tu jest nie tak…

Ile płacisz za modem na promocji??

Złocisza ??

Więc nie narzekaj.

1,22 :smiley:

Tyle że będzie jego pełną własnością dopiero po roku :!:

Ja używałem sagema przez 6 miechów na XP i też mi się mulił. Na linuksie wszystko śmiga. Jak net to tylko linuks.

fiesta chodziło mi o abonament

ja jak tylko minie mi umowa to od nich uciekam