The Bat- do czego sluza te dwa przyciski?


(Piotrekjunior) #1

Do czego sluza te przyciski:mwsnap001693pa.jpgmwsnap001685wy.jpg?? ?? ??


(Marek Section8) #2

pierwszy chyab do oznaczania wiadmosci jako ważne (nigdy sie nie zagłebialem w te oznaczenia) drugi nie wiem, ale proponuje sprawdzic na stronie firmy


(Mende1ejew) #3

Funkcja parkowania została wprowadzona po to, by uchronić pocztę od nieumyślnego usunięcia. Zaparkowana wiadomość nie może być automatycznie usunięta, przeniesiona do innego folderu lub usunięta przy oczyszczaniu i kompresji folderu. Folder, w którym znajduje się chociaż jedna zaparkowana wiadomość, nie może być usunięty.

Przy ręcznym przenoszeniu wiadomości zaparkowanych do innego folderu The Bat! żąda potwierdzenia takiej operacji:

Potwierdzenie oznacza usuniecie atrybutu parkowania i przeniesienie wiadomości do innego folderu. Kliknięcie przycisku Nie oznacza rezygnację z przenoszenia. Przy tworzeniu kopii zaparkowanych wiadomości w innych folderach automatycznie są także przenoszone ich atrybuty, w tym atrybut parkowania.

************************************************************

Wiadomość można także oznakować za pomocą ikony z czerwoną flagą. Znacznik tego rodzaju ułatwia wizualne wyszukiwanie wyróżnionych wiadomości wśród wielu innych na liście.

Zarówno znacznik parkowania, jak i znacznik flagi mogą być użyte jako warunek działania filtru lub zakładki listy wiadomości.

Podręcznik użytkownika programu The Bat! (wersja 3.6, wydanie 3.62.08 ) :lol:


(Piotrekjunior) #4

Dziekuwa ogromna :wink: