The Bat- do czego sluza te dwa przyciski?

Do czego sluza te przyciski:mwsnap001693pa.jpg mwsnap001685wy.jpg ?? ?? ??

pierwszy chyab do oznaczania wiadmosci jako ważne (nigdy sie nie zagłebialem w te oznaczenia) drugi nie wiem, ale proponuje sprawdzic na stronie firmy

Funkcja parkowania została wprowadzona po to, by uchronić pocztę od nieumyślnego usunięcia. Zaparkowana wiadomość nie może być automatycznie usunięta, przeniesiona do innego folderu lub usunięta przy oczyszczaniu i kompresji folderu. Folder, w którym znajduje się chociaż jedna zaparkowana wiadomość, nie może być usunięty.

Przy ręcznym przenoszeniu wiadomości zaparkowanych do innego folderu The Bat! żąda potwierdzenia takiej operacji:

Potwierdzenie oznacza usuniecie atrybutu parkowania i przeniesienie wiadomości do innego folderu. Kliknięcie przycisku Nie oznacza rezygnację z przenoszenia. Przy tworzeniu kopii zaparkowanych wiadomości w innych folderach automatycznie są także przenoszone ich atrybuty, w tym atrybut parkowania.

************************************************************

Wiadomość można także oznakować za pomocą ikony z czerwoną flagą. Znacznik tego rodzaju ułatwia wizualne wyszukiwanie wyróżnionych wiadomości wśród wielu innych na liście.

Zarówno znacznik parkowania, jak i znacznik flagi mogą być użyte jako warunek działania filtru lub zakładki listy wiadomości.

Podręcznik użytkownika programu The Bat! (wersja 3.6, wydanie 3.62.08 ) :lol:

Dziekuwa ogromna :wink: