THE BAT spam

sdar dzieki twoim radom ustawilem tak i mam nadzieje ze teraz bedzie dzialalo:

mwsnap0302tq.th.jpg

mwsnap0290rn.th.jpg

hmm… Szullas, szczerze mówiąc nie wiem jakie są różnice pomiędzy wersją 2.02 i 2.03 ale nie podejrzewam żeby były duże. Jednak ciekawe jest to, że ja korzystam właśnie z wersji 2.03 pobranej z podanego w Twoim poscie linku i działa mi bez zarzutu :o Mam jednak starszą wersję Bat! 3.0.2.10

Mam jednak nadzieję, że po korektach ustawień wszystko będzie dzałało niezależnie od wersji. :slight_smile:

Pozdrawiam

Sdar

Złączono Posta : 21.07.2005 (Czw) 22:43

Piotrekjunior, upewnij się jeszcze że pozostałe ustawienia samej wtyczki masz zgodne z “instrukcją obsługi” bo ja mam ustawione w 100% zgodnie z tą instrukcją. :slight_smile:

Sdar

Jest 100%

Teraz bede testowal przez pare dni i zobacze :slight_smile:

cze mam małe pytanie związane z wtyczką bayesfilter do programu pocztowego the bat,a mianowicie zainstalowałem te wtyczkę i zabralem sie do konfiguracji z tej o to strony http://www.lkcc.org/achim/thebat/readme.htm Mój problem jest nastpujący przez przypadek wziełem wazne dla mnie maile w programie the bat,zaznaczylem i wziołem wcisnełem w opcje:----> specjalne ------->i sklasyfikowałem je do śmieci,moje pytanie jest następujące: Czy ja tę osobe,która wysłyła mi maile bede mógł odbierac ponownie wysyłać ??? jak mam zrobić żeby doprowadzić to do takiego stanu jak było wcześniej i czy program the bat bedzie mi umożliwiał wystyłanie i pobieranie maili.Dzięki pozdrawiam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Wejdz do tej wiadomosci kliknij: SPECJALNE-> klasyfikuj do NIE smieci :slight_smile:

Jeśli podpowiedź piotrekjuniora nie pomoże, to innym rozwiązaniem jest usunięcie wtyczki ( i w związku z tym wszelkich klasyfikacji) i ponowne jej zainstalowanie wraz z UWAŻNĄ :wink: konfiguracją i klasyfikacją.

Sdar

Ale plik konfiguracyjny może być np w systemie badz w w katalogu c-----> Documents and Settings ------>uzrytkownik------->dane aplikacji ------->opera i jak odinstaluje wtyczkę i ponownie ją zainstaluje to ustawienia mogą co niektóre być takie same jak przed pierwszą instalacją wtyczki

Nie obawiaj się. Pliki notujące śmieci i nie-śmieci dotyczące nauki ich rozpoznawania znajdują się w katalogu C->ProgramFiles->The Bat! i nazywają się “bayesfilter.log”, “blacklist.txt” , “whitelist.txt”, “filters.dat”, “database.dat”. Możesz je łatwo znaleźć w zakładkach konfiguracyjnych wtyczki.

Sdar

dziękuje pomogło zdar pozdrawiam

Chcialem wam powiedziec ze wtyczka dzisiaj rano po raz pierwszy automatycznie, sama przeniosla mi SPAM do smieci :smiley:

DZIEKUWA :lol: