The bat

witam serdecznie

od wczoraj mam problem z laczeniem sie i odbiorem poczty z kazdego konta, mam zainstalowny bat 3.0 (legalny), kazda proba odbioru poczty konczy sie komunikatem:"połączenie nie powiodło się), probowalem kilkakrotnie przeinstalowac program, nic to jednak nie pomaga, mam zainstalowany norton internet security 2004, ale takze po jego wylaczeniu program nie dziala, moze ktos moglby mi w tym pomoc, konta pocztowe mam skonfigurowane wlasciwie, dostep do poczty ze stron www jest ok, dzieki z gory, pozdrawiam

A numer błędu ?

Zapytaj swojego providera.

U mnie też to się zdarza - pocztę

obsługuje oddzielny serwer

Kliknij jednak może na tego Nortona w głównym oknie masz Zapora osobista. Kliknij na to >>Konfiguracja>>>zakładka programy. Na liście znajdz program i zobacz czy ma “Zawsze zezwalaj” :smiley:

dzieki za pomoc ale w wypadku nis wszystko chyba jest ok dostep do internetu jest ustawiony jako automatyczny, probowalem zmieniac i nic nie pomaga, jesli chodzi o pomoc asteriksa to nic nie rozumiem, nie wiem gdzie szukac nr bledu, nie wiem co to provider, nie wiem gdzie pytac, nie wiem tez o co pytac, jesli mozna to prosze jasniej, mam polaczenie z internetem z kablowki i nigdy nie mialem problemow z portami itp, pozdrawiam

-Post 2 --------

przy łaczeniu sie za pomoca outlok express pokazuje sie komunikat:

“Podczas komunikowania się z serwerem nastąpiło przekroczenie limitu czasu Protokół: POP3, Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Numer błędu: 0x800CCC19”


Używaj funkcji zmień. Lazikar

Wejdz w opcje konta i ustaw Serwer wymaga uwierzytelnienia. ( Zakładka serwery )

Możesz treż w zakładce zaawansowane zwiększyć limit czasu serwera. :smiley:

Najlepiej podaj gdzie masz konto założone. :slight_smile:

serwer wymaga uwierzytelnienia mam odznaczone, pisalem juz ze konta mam dobrze skonfigurowane, mam ich kilka np. na o2, wp. pl, pkobp.pl, onet.pl, zadne nie mozna sprawdzic ani za pomoca the bat, ani outlook express, pozdrawiam

limit czasu zwiekszylem podwojnie (120 sek), dalej bez zmian

Ma być zaznaczone…

Jezeli uzywasz programu antywirusowego to wylacz skaner poczty i powinno byc ok