The Bat!

Czy jest jakas mozliwosc aby mejl z danego adresu byl automatycznie sciagany z serwera ale do utworzonego przeze mnie folderu w programie THE BAT ?? ?? ??

Wybierasz katalog ale nie wiem czy to dobry pomysł :roll:

schowek011gp.th.jpg

Sorki ale nie rozumiem za bardzo Twojego posta ani SKRINA :? :? :?

No przeciesz masz wszytsko :roll:

Wybeirasz sczieszke dla twojego folderu …

Niezrozumiales mnie chyba :? :? :?

Ja dostaje duzo mejli od jednego z kumpli !!

I chce aby te mejle pojawialy sie w ODDZIELNYM folderze a nie w folderze w ktorym sa wszytskie mejle !!

Oczywiście, że jest taka możliwość.

Musisz tylko skonfigurować odpowiedni filtr dla poczty przychodzącej.

Jeśli nie wiesz jak to zrobić to daj cynk a postaram się Cię “poprowadzić”

Sdar

MISZCZU napisz cos blizej na ten temat :wink: :wink: :wink:

Złączono Posta : 23.09.2005 (Pią) 16:11

Co bys powiedzial na kontakt przez GADU zeby bylo szybciej ?? ?? ??

Złączono Posta : 23.09.2005 (Pią) 16:28

DZIEKUWA OGROMNA sdar :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dla porządku oraz dla “potomności” jeśli ktoś jeszcze będzie miał taki problem to podaję poradę przekazaną PiotrkowiJuniorowi:

Zakładamy nowy folder:

Menu->Folder->Nowy

Po utworzeniu folderu

Tworzymy filtr:

Menu-> Konto->Filtracja wiadomości

W lewej części okna, które się otworzyło, klikamy na “Poczta przychodząca” a następnie klikamy na ikonkę “Nowy Filtr”

Następnie wprawej części tego okna wpisujemy nazwę filtra (może być dowolna).

Poniżej w oknie “warunki”, do małego okienka przy napisie “nadawca - zawiera” wpisujemy adres mailowy, z którego przychodząca poczta ma być umieszczana w wybranym folderze.

filtr19jr.th.png

Klikamy zakładkę “Operacje” zaznaczamy na dole operację o nazwie “Przenieś wiadomość do folderu” i klikamy “Dodaj”

filtr23bf.th.png

Otworzy się dodatkowe okno w którym wskazujemy folder, do którego ma być kierowana poczta od wskazanego nadawcy.

Następnie klikamy zakładkę “Opcje” i upewniamy się czy zaznaczona jest opcja “Ten filtr jest aktywny”.

Jeśli tak, to pozostaje nam kliknąć OK i zacząć cieszyć się kiedy poczta od wybranego przez nas nadawcy będzie bezpośrednio wpadała do specjalnie utworzonego folderu.

Pozdrawiam,

Sdar

Niestety sdar cosik nie zadzialalo :? :? :?

Mam wszystko nastawione tak jak pisales na agdu i tak jak jest tutaj a mimo to mejl o odpowiedzi z TEGO VORTALU przychodzi do katalogu GLOWNEGO :frowning: :frowning: :frowning:

PiotrekJunior,

Upewnij się, że wszystkie ustwienia masz DOKŁADNIE takie same jak w mojej poradzie. Sprawdź zwłaszcza czy masz wpisany odpowiedni adres mailowy nadawcy, którego chcesz “przefiltrować”.

U mnie filrt taki od dawna działa bez najmniejeszego problemu więc to musi być kwestia poprawności ustawień.

Sdar

Złączono Posta : 26.09.2005 (Pon) 8:24

Dodatkowo, podaję poniżej zrzuty mojej konfiguracji. Umieść proszę tutaj zrzuty tych samych ekranów ze swojej konfiguracji.

Sdar

Ogólne:

ogolne1xq.th.png

Opcje:

opcje9hb.th.png

Operacje:

operacje7kj.th.png

A ja mam w ten sposob:

mwsnap0132ig.th.jpg

mwsnap0147az.th.jpg

mwsnap0150yg.th.jpg

P.S. jak konfiguruje DOBRE PROGRAMY to nie dziala !!