The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay-płynność

Mam problem z płynnąścią tej gry. Włączam ją, menu strasznie wolo mi chodzi, ładowanie zajmuje tyle, że mogę w spokoju iść do kuchni i zrobić sobie porządną kolację, już nawet nie powiem ile czasu zajmuje wykonanie ruchu podczas grania, no i oczywiście wszystkie filmiki (o dziwo oprócz tego pierwszego na samym początku gry) tną się niemiłosiernie. Być może jest to wina mojego laptopa, ale minimalne wymagania tej gry to:

Pentium 4 1.8 GHz, 256MB RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza), 4 GB HDD

A mój laptop ma:

Microsoft Windows XP Home Edition z Service Packiem 2

procesor AMD Turion 1.8 Ghz

ATI RADEON XPRESS 200M Series

1 GB RAM

( nie znam się za bardzo na kartach graf. )

Gra strsznie mi się tnie, nie działa płynnie, co można zrobić, aby wyeliminować ten problem?

na tej grafice nie odpalisz żadnej nowej gry a tym bardziej riddicka.

Riddick to nie jest taka znowu nowa gra bez przesady

philips na tym lapku spokojnie chodził mi Gothic 3 na średnich.

W takim razie jaką kartę graficzną mi polecacie? (jak już mówiłam - nie znam się na kartach graf.)

coś z serii x1600

Czyli coś musi być nie tak…spróbuj wyczyścić kompa i rejestr…

Skoro G3 idzie to na pewno nie wina grafy…

PS -----> Fajny masz nawet laptopek…

Dobrze, zrobię tak tylko jakim programem najlepiej? Nigdy tego jeszcze nie robiłam.

Ufff co za ulga :mrgreen:

Całkiem nowy. Niewiele ponad pół roku więc młody :mrgreen:

Poczytaj To…

I To…

Oraz To…

craker9 mam dość niemiłe wspomnienia, co do czyszczenia rejstru - raz jak czyścił mój tata rejestr na PC to zamaiast liter po ponownym uruchomieniu komputera pokazywały mi się jakieś rusko-chińsko-japońsko-arabskie znaczki (naszczęście przywracanie systemu pomogło), a innym razem trzeba było formatować dysk twardy, bo już nic nie dało się zrobić…Tym razem wolę na nowym lapku nie próbować (przede wszystkim dlatego, że moja mama ma tam swoje pliki potrzebne do awansu w pracy więc gdyby coś się z nimi stało to chyba by mnie zabiła :shock: ). Nie mam pomysłu co mam zrobić, żeby ta gra się tak nie cięła, czy istnieje jakaś inna metoda? Będę wdzięczna za pomoc…