The Crims they betray?

Otóż niedawno miałem malutki wypadek.

Zapomniałem hasła na swoje konto w The crims i poprosiłem o jego przypomienie.

I tak na moją skrzynkę WP wpłynął mój login i hasło.

Ale co tu dziwnego?

Otóż moja siostra pokazała mi swoją skrzynkę, też na WP, i na niej otrzymała identycznego e-maila!! :shock: :shock: :shock:

Teraz żyję w ciągłym strachu gdyż to samo hasło używałem w innych miejscach: GG (już zmieniłem) i różne fora.

Powiedzcie czy w ogóle coś takiego jest możliwe??

Ja mam pytanie czyje to konto było od początku??

które konto? Pocztowe czy gry?

Bo the crims to od jakiś 3 miesięcy jestem a wp to ze 3 lata ma…

The Crims jak Twoje to nie wiem a jak nie to poczytaj w regulaminie czy jakoś tak

Siostra, rozumiem, ma inne konto e-mail ??

Co dokładnie :slight_smile: ?

no chodzi mi o to czy prócz mnie i siostry mogły otrzymać w wyniku jakiegoś błedu inne osoby które np. posiadają skrzynkę na WP i mogą otrzymać taką wiadomość.

Nie, to jest niemożliwe, może ty kiedyś podawałeś do tego serwisu adres siostry :? :?

Przy rejestracji na thecrims pisze że nie może być mail na serwerze wp.pl.

Nom może z tego ten problem :roll:

Jak to nie może? To może teraz to zmienili ale jak ja sie rejestrowałem 4-5 miesiecy temu to nic takigo nie pisało. A skrzynke mam w wp.pl i wczoraj dostałem maila o nowej rundzie The Crims…

Sorry ale tak było od początku że nie możńa było zkładać na wp.

a ostatnio spytałem się kumpla o ten przypadek to powiedizał że mniej więcej podobny był jakieś pół rojku temu.

Wyglądało to tak że wchodziłeś sobie na skrzynkę pocztową na Onecie a zamiast swojej oglądałeś czyjąś obcą.

Muahahhah ----- sorrry ale czy ten user który ostatnio oglądał swoją pocztę się wylogował czy tylko zmienił stronę lub zamknął przeglądarkę?? Mam to samo tyle że z o2.pl :smiley: :smiley: