The crw Nie można ponownie uruchomić

Jakieś 2 dni temu na platformie uplay pojawiła sie darmowa wersja gry The crew

Dodałem ją do biblioteki.Zaczołem ją pobierać Zdziwiła mnie “waga” Tej gry 23 Gb z hakiem.Po pobraniu okoł 4,5Gb Pojawiła mi się informacja grywalna.

Nacisnołem graj zaskoczyła wczytały sie filmiki i wyskoczyłą głowna strona Z opcjami nowa gra opcje itd.

Na dole pojawiła sioe prośba o sprawdzenie otwartości sieci “Y” nacisnołem wyskoczyło iż sieć jest poprawnie skonfigurowana.No więć ponieważ było jeszcze jakięś 20 Gb do pobrania to nie wciskałem Nowej gry tylko postanowiłem wyjść z gry i poczekać aż się pobierze do końca.

Po naciśnieciu wyjście zrobił się czarny ekran i około 5 minut widziałem ciemność.Po tym czasie stwierdziłem iż mi sie komputer zawiesił i go zresetowałem.

Po resecie uruchomiłe ponownie uplay. chciałem ponownie uruchomi gre a mnie przywitał komunikat program the crew przestał działać poprawnie.

Pomyślałe że przez reset jakieś pliki szlak trafił Dla pewności usunołem wszystko Czyli jakieś 16 Gb gre udało mi sie uruchomić wieczorem zostawiłe komputer na noc żeby pobrał reszte rano miałem już 16 Gb. usunołem to co sie pobrało pobrałem jeszcze raz tym razem całą. Ale gra nie chce sie uruchomić Pojawia sie czarny ekran i komunikat że aplikacja przestała działac poprawnie.

Jakieś pomysły co zrobić

Uruchom uplay, powinna być ikona na pulpicie. Pobieranie rozpocznie się automatycznie. 

Ja mam już całą pobraną greI ta cała gr nie chce sie uruchomić