"The forest" wywala podczas ładowania

Siemaneczko, a więc przed reinstalacją systemu który był spowodowany powolnym chodzeniem komputera normalnie grałem w “The Forest”. Po reinstalacji zainstalowałem ponownie “The Forest” i normalnie się włącza klikam rozpocznij czy coś tam gra się ładuję, ładuję i nagle słychać jakiś błąd w tle i gra po ok. 5 sekundach się wyłącza a po błędzie ani śladu. Mój system to windows 8 pro with media center.

 

Sterowniki graficzne zainstalowane ?

W jaką wersję grałeś przedtem - może po wydaniu nowych patchy na steam gra nie może Ci odpalić ?

Nie widziałem posta w którym tego nie napisałeś  :mrgreen:

Ile masz pamięci ram ? Bo bynajmniej poniżej 3,5gb ram gra się nie chce włączyć. Może zainstalowałeś 32 bitową windę ?.

 

Zdziwiłbyś się ile osób o tym zapomina.

Jakim sposobem mogły by być nie zainstalowane sterowniki karty graficznej? Ram ma 2Gb ale wcześniej miałem tyle samo i gra chodziła mam ciągle tą samą wersję The Forest. Mam zainstalowany ten sam windows 8 i dokładnie z tej samej płytki. Ok teraz już żadnego nie słychać. Ale jak pobrałem wersję z torentów którą wystarczy wypakować bez instalacji. To normalnie odpala ale czasami wywala do pulpitu. I pokazuję się błąd. 

Torrent to na tym forum zakazane słowo.

 

Może nie masz jakieś biblioteki? np. visual c++

Visualy mam.