The godfather

mam tą gre i gdy zainstalowałem spolszczenie to gra mi sie wyłancza w pewnym momencie( gdy zabijają tego grubego gościa i ja stoje za oknem i oni do mnie strzelają) wtedy gra mi sie wyłancza ale jest też tak że jeszze tam nie dojade a już sie wyłancza! !!

gra oryginalna ?? 8)

no normalnie że oryginał, tylko nie bardzo mam jak reklamowac bo była kuiona za granicą jako wersja angielska a teraz chce spolszczenie:/

Ściągłeś jakieś słabe spolszczenie pr u buj od innego sava a jak nie to przywr u ć stare pliki

możecie mi powiedzieć czy śmierć coś zmienia? :smiley:

chodzi mi o to że gdy mnie zabiją to nie tracę broni, ale czy traci się może respekt albo kase?

To wina spolszczenia zrób reinstalke gry i nie zainsta;uje spolszczenia zobaczysz będzioe chodzic jak marzenie

A ja mam problem ze spolszczeniem. Mianowicie jeszcze w tej misji gdzie trezba zawiesc tego grubego do jakiś kolesi i wtedy już nie mam napisów po Polsku tylko po Anglielsku. Co mam zrobic??? :?

Może spolszczenie obejmuje tylko część gry

Możliwe, ale to dopiero 4 misja a jest ponad 30…

Coś mi tu nie pasuje… Błażej słuchaj: Rafi mi dał instrukcje instalacji, i Ja opuściłem punkt 6 i 7 a coś czuje, że dlatego Mi tylko do 4 misji spolszcza.

A teraz nie moge znalezc tej instrukcji :?