The KMPlayer i lektor Jacek(IVONA)

Film z napisami, które czyta lektor Jacek(IVONA).

Przesunięcie do przodu podczas odtwarzania (klawiszem Right lub myszką na pasku postępu) powoduje, że lektor przez jakiś czas czyta to,
co zostało pominięte (niektóre zdania powtarza po 3 razy) a po chwili (może to trwać nawet 30 sekund) zacznie czytać od miejsca przesunięcia.

Czy można coś zmienić w ustawieniach, aby po przesunięciu lektor, nie czytał pominiętego tekstu i zaczął czytać od miejsca przesunięcia?

Ogólnie The KMPlayer nie jest zbyt dobrym playerem. Osobiście polecam VLC. Darmowy, wieloplatformowy, lżejszy i przede wszystkim bez reklam. Co do problemu, to może jakiś bug w Ivonie lub The KMPlayer’ze. Spróbuj z VLC.

Jak zrobią VLC z lektorem, to spróbję.

1 polubienie

A to VLC nie obsługuje lektora? Nie wiedziałem - szczerze powiem.
Nie wiem jak to obecnie wygląda, ale niegdyś dobry był jeszcze AllPlayer - on obsługuję Ivonę na pewno, bo ktoś z mojej rodziny oglądał film z lektorem na tym odtwarzaczu.

AllPlayer ma jeszcze gorsze wady, niż KMPlayer jeśli chodzi o lektora.
Jestem prawie pewien, że jestem jednym użytkownikiem, tego lektora w wersji polskiej.
Pisałem na kilku forach na ten temat i nie znalazł się nikt kto korzysta z tego lektora.
Współczuję twórcom tego programu.

Ja korzystam z Ivony do czytania nresów z DP i innyh artykułów, gdyż jestem osobą niedowidzącą.

To znaczy, że nie oglądasz filmów z napisami.

Ja nie, ale znajomi moi już od czasu do czasu tak.

Widać nie są tak wymagający co do IVONY.
AllPlayer np. dłuższe zdania przerywa nie kończąc.
Zwiększanie szybkości czytania ma pewne granice,
tekst brzmi nienaturalnie a jeszcze śmieszniej wychodzi gdy dialog
jest powolny a lektor szybki.