The Matrix:Path of Neo-opis i prośba o Patcha!

Jestem po 5 godzinym graniu i…powiem krótko gra WYMIATA!Może grafika nie powala ale te walki miodek miodek miodek!Polecam tą gre wszystkim którzy lubią Matrix i ostrą walkę bo naprawde nie zawiedziecie sie na tym tytule.I mam pewną prośbe ma ktoś moze link do patcha do wersji europejskiej?Bo ponoc poprawia znacznie grafika i inne pierdy :)Jeśli tak prosze o linka.A i jeszcze jedno mam oryginał a w menu opcje nie zapisują się zmiany ustawień nie wiem czemu.I jeszcze raz polecam i prosze o link do patcha

Nie ma EU na PC jes tylko na Xbox-a. Na PC jest tylko USA

:arrow: http://www.gamershell.com/download_11496.shtml

Mam pewien problem.Mianowicie podczas misji ratowania bodajże Kapitana Rollanda trzeba jakąś platforme opuscic ale nie wiem jak.Wchodze do tego miejsca gdzie się tym steruje coś tam naciskam(zielony,zółty,czerwony)kwadrat jest i jeden taki pusty mozecie mi powiedziec co mam zrobic???Prosze o pomoc.

Złączono Posta : 26.12.2005 (Pon) 15:26

Ludzie pomocy nie wiem już co robic!

Patch jest na stronie ATARI http://www.atari.com/

Bezpośredni link do patcha ( Path of Neo Version 1.1): ftp://ftp.download-center.com/internati … THOFNEO(TM_RETAIL-to-UPDATE1_EU.zip

" Path of Neo Version 1.1


v1.1. Release Notes:


* Fixes various rendering/lighting issues appearing on some video cards.

* Fixes various interface and icon issues on interface and menu screens.

* Fixes various framerate issues appearing on some video cards.

* Fixes various texture issues appearing on some video cards

* Fixes various character model issues appearing on some video cards.

* Fixes various particle / effects display appearing on some video cards.

* Addressess various issues with some PC peripherals.

* Fixes various translation issues.

* Fixes various issues related to screen resolution and associated video option settings."

Mam pytanie?

Ściągnąłem z internetu trainer do Matrix Path of Neo i kiedy go włączam,a póżniej gre to podczas gry klikam jeden z kodów i niedziała,a więc klikam następny i wtedy kiedy klikne więcej niż jeden kodto mi wychodzi z gry i jest komunikat że:

Jest błąd z “Matrix3W32S” i jest tam tylko :

1.Wyślij Raport o błędach

2.Nie wysyłaj

Ja klikam nie wysyłaj,wtedy zamyka się ten komunikat razem z grą:(Proszę o Pomoc!Z góry dziękuje

Sangerin proszę założyć nowy temat, stop archeologii.