The Saboteur (origin)

Siema
Zakupiłem wczoraj grę The Saboteur na originie.
Niestety po pobraniu gry pojawił się taki błąd
" Blad: pakiet Net Framework Redistributable nie zostal prawidlowo zainstalowany. Instalacja zostanie przerwana. (5100) "

Próbowałem postępować zgodnie z poradnikami z neta ale dalej nic. Zatem proszę o pomoc Was
Pozdrawiam

Jeżeli jeszcze nie próbowałeś, to

  1. https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/your-vc-runtime-package-has-not-installed-correctly-error-troubleshooting/
  2. Jeżeli dalej nic, spróbuj poradę jake4288 Rozwiązano: Dot.: Pomocy The Sims 4! Błąd: pakiet VC++ Instalacja przerwana (1638) - Answer HQ mając świadomość tego, że jak odinstalujesz wszystkie pakiety VC++ to wiele programów w systemie może przestać działać do czasu ponownej instalacji odpowiednich pakietów VC++.

A tak na marginesie, coś mi się tak skojarzyło Saboteur Walkthrough, ZX Spectrum - YouTube :wink: starsi gracze będą wiedzieć o co chodzi :]

Przegladając sieć trafiłem na identyczny przypadek jak twój który został rozwiazany w bardzo prosty sposób i jak twierdzi autor, u niego zadziałał.
Sprawdził jaki pakiet jest w instalatorze, pobrał identyczny z dotnet microsoftu i go zastapił. Grę zainstalował.
Link ponizej, post 4.

Próbowałem zamienić ten pakiet ale zawsze origin samodzielnie instaluję od nowa ten z gry

Nie bardzo rozumiem. Jak instaluje coś czego nie ma, skoro dokonałeś zamiany?

Pobrałem net framework 3.5 czyli taki jaki występuje w grze następnie wszedłem w pliki gry i zamieniłem ten który pobrałem na ten w plikach gry. Wszedłem w origina i kliknąłem instaluj i zaczęło mi sprawdzać spójność plików gry. Skończyło sprawdzać i zainstalowało mi znowu framewroka z gry po czym znowu pojawił się błąd, że pakiet nie został prawidłowo zainstalowany.

A ten z „gry” przeniosłeś poza folder z grą? Najlepiej do kosza bo stamtąd najłatwiej przywrócić w razie czego.

Tak

To jakim cudem zainstalowało ci sie coś czego tam nie było?

Nie wiem

Moze po prostu obojętnie skąd ten framework, błąd i tak wyskakuje. Czyli w twoim przypadku nie on jest problemem. Ale tu rozkładam ręce. Trafiłem na przykład gdzie ktoś podobny zewnętrznie problem, rozwiązał w sposób który podał. U ciebie to nie działa.