The Settlers V: Dziedzictwo królów

Witam. Mam pytanie dotyczące tej gry. Czy warto ją kupić? Grałem w starsze wersje Settlersów (szczególnie w II część) i chciałbym też spróbować nowej. Ma ktoś może już tą grę? Jeśli tak to czym się ona różni np. od SETTLERS III?

Sprawdź w internecie recenzje wpisz poprostu w jakiejś wyszukiwarce naprzykład http://www.google.pl/ tytuł tej gry i poszukaj

Wiem, że są recenzje, ale mi chodzi o takie dokładne przykłady. Np. jak to jest z budowaniem? Jakieś nowe budynki- jeśli tak to jakie. I czy jest mało ustawień np. w leśniczówce…

Settlers V to już zupełnie inna gra… w całości umieszczona w grafice 3D - to największa zmiana :!: druga równie istotna to swoista zmiana rozgrywki :!: teraz większy nacisk postawiono na militaria i wojny… ogółem gra bardzo spoważniała… poprzednie części były takie wesołe i mało poważne - tutaj jest już zupełnie inaczej :!:

Dzięki, o to mi chodziło :smiley:

Znalazłem też coś jeszcze na ten temat…

The Settlers: Dziedzictwo Królów to piąta odsłona jednej z najpopularniejszych strategii wszech czasów! Do tej pory gry z tej serii znalazły na świecie ponad 5 milionów nabywców. Akcja “Settlersów” osadzona została w realiach średniowiecza. Dzięki wspaniałej oprawie graficznej możemy podziwiać pełne detali miniaturowe zamki, baszty, chaty i inne zabudowania. Falujące na wietrze gałęzie drzew, zmieniające się warunki pogodowe (w tym cykl pór roku!) sprawiają, że Dziedzictwo Królów należy do najładniejszych gier strategicznych jakie powstały na komputer PC. Jedną z największych innowacji jest wprowadzanie 6 głównych bohaterów, którzy będą motorem napędowym fabuły. Niemniej trzonem rozgrywki będzie to, co w “Settlersach” najważniejsze – tworzenie tętniącego życiem królestwa, rozwijanie nauki, gospodarki oraz szlaków handlowych.

Cechy:

- Piąta odsłona jednej z najpopularniejszych strategii wszech czasów!

- Zdobądź przewagę nad przeciwnikiem wykorzystując dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe. Planuj posunięcia militarne w zależności od pory roku.

- Stwórz tętniące życiem królestwo przy wykorzystaniu ponad 70 różnych budowli! Rozwijaj naukę, gospodarkę i twórz szlaki handlowe.

- Obejmij kontrolę na 6 zróżnicowanymi bohaterami i poprowadź swoje królestwo do zwycięstwa nad okrutnym tyranem.

- Zmierz się z innym przeciwnikami w trybie multiplayer za pośrednictwem Internetu i sieci LAN.

- Ciesz się profesjonalną, polską wersją językową przygotowaną przez firmę CD Projekt.

http://maxgame.pl/x_C_I__P_1110436-1110001.html

http://www.3kropki.pl/p/3/0/settlers_v_ … krolow.php