The Settlers w przeglądarce - gra ktoś?

Hej,

chciałbym zapytać czy gra ktoś z was w Settlersów w przeglądarce: http://www.thesettlersonline.pl/pl - co uważacie o tej grze ?

Moim zdaniem to jedna z lepszych pozycji, z dobrą grafiką i rozbudowanymi możliwościami budowy własnego imperium. Pamiętam jeszcze tradycyjnych settlersów, stąd pewnie wzięła mnie ochota na tę grę :slight_smile:

Fajna, ale są bugi, szybko się nudzi. Grałem… około miesiąc, przesiadłem się na plemiona i GoodGame Mafia

plemiona.pl

guiihz.zzl.org/mafia

imo gra lipa, wolę zapłacić raz i mieć spokój niż bulić non stop by mieć szanse rywalizacji :slight_smile: (bynajmniej jak gra wlazła tak było), teraz nie wiem, ale ogólnie nie polecam :slight_smile:

Gram od tygodnia i nawet mi się podoba. Nie muszę być ciągle w grze jak np. w ogame czy w plemionach gdzie zaraz ktoś mnie zaatakuje. Na razie też wydaje mi się, że bez mikropłatności i tak daje się radę.

Gra ciekawa na początku. Na dłuższą metę jedna z nudniejszych gier w jakie grałem. Szkoda czasu.

A mnie się podoba ze względu na możliwość gry w oknie przeglądarki (niczego nie trzeba pobierać), podobnie jak Szymek uważam że gram wtedy gdy chcę (nie muszę siedzieć 24h), grafika niczego sobie i ciekawy klimat :smiley:

O widzę, że temat o Settlersach :slight_smile: Wydaje mi się, że ta gra ma coś w sobie, że potrafi przyciągnąć w przeciwieństwie do pozostałych tytułów - osobiście nie gram, ale widzę jak brat w to namiętnie gra.

Widziałem ostatnio, że w numerze Komputer Świat (aktualnym 9/2012) był zamieszczony kod dodający przedmioty w grze Settlers o wartości 12 zł - myślę, że dla osób, którym ta gra się spodobała będzie to miły dodatek. Było jeszcze coś do jednej gry, chyba League of Legends o ile się nie mylę - a numer wygląda tak:

okladka201209.jpg

Zwróćcie uwagę na napis na samym dole gry online 13 hitów - w sam raz dla tych, którzy poszukują ciekawej gry online.

@Areh Pewnie z "takich “gierek” on-line wolisz np. Plemiona, w TSO (The Settler…) PVP jest w przygotowaniu.

@znawcait Dokładnie :wink:

Ogólnie gierka niezła jak na bete, może nie zabiją jej dodatkowymi mikropłatnościami.