The Sims 2 - Brak Konsoli

Mam problem ze simsami 2.

Jak chce wpisac sobie kody, naciskam to co pisze na kazdej stronie z kodami " [Ctrl] + [shift] + C " , nie pojawia mi się Konsola…

Budować chyba moge, przynajmniej moglam usuwac okna, drzwi i przesuwac kwiatki.

Wie ktoś co trzeba zrobić zebym miała spowrotem Konsole? :frowning:

ps. mam 7 czesci simsow

ale trzymasz te klawisze??? czy tylko naciskasz po kolei?

Mam pytanko a jakie ty masz siedem dodatkow??? Bo z tego co mi wiadomo to jest tylko 6 dodatkow.

A tak a propos twojego problemu. To masz orgilnake czy piraty???

I w ogóle to czy odinstalowywalas jakis dodatek i instalowalas go ponownie (bez ponownej instalacji pozostalych dodatkow i simsow)??? I czy podczas instalacji mialas jakis blad?? I go zignorowalas (chodzi mi tu o opcje kiedy wyskakuje okno z bledem i tam jest ignoruj czy cos takiego).

Złączono Posta : 05.11.2006 (Nie) 11:19

No właśnie to co napisał Bartuś też bo trzeba naraz te wszystkie klawisze naciskać.

Na Studiach

Nocne Życie

Własny Biznes

Zwierzaki

Na Święta

Rozrywka Rodzinna

Szyk i elegancja

Takie są wersje simów, z tego co mi wiadomo to na piratach w kazdej grze przewaznie dzialają kody:)

az taka glupia to ja nie jestem :stuck_out_tongue_winking_eye: trzymam albo tez i naciskam jednoczesnie… Mam doswiadczenie w takich rzeczach :stuck_out_tongue_winking_eye:

The sims 2 + The Sims 2: Na Studiach + The Sims 2: Nocne Życie + The Sims 2: Zestaw Świąteczny + The Sims 2: Własny Biznes + The Sims 2: Rozrywka rodzinna - akcesoria + The Sims 2: Akcesoria - Szyk i elegancja + The Sims 2: Zwierzaki

instalowalam po kolei jak jest wypisane wyzej, pod koniec instalacji czekalam az sie aktualizuje i git :slight_smile:

kochana to chyba nie wiadomo jak ci pomoc :))

The sims 2 - 2.80 GB

The sims 2 dodatki - 4.19GB

Nio niewiem. Kodu raczej na to nie ma, bo i tak byś go nie mogła wpisać. A mam pytanko czy ta konsola wcześniej była??? Może ją tak schowałaś, że jej teraz nie widać. Ja tak raz zrobiłam i oczywiście o tym zapomniałam. Ale jak jeszcze raz je uruchomiłam to wszystko działało.

Masz program Stardock CursorXP ? Jeśli tak, to wyłącz go na czas działania gry. On zawsze blokuje konsolę do kodów.

mam… zaraz sprawdze czy dziala ten sposob.

Złączono Posta : 05.11.2006 (Nie) 16:08

Działa ;D

Dzięki wszystkim za pomoc i stawiam wszystkim browca :lol: (ewentualnie sok pomaranczowy :stuck_out_tongue: )

ja mam ten sam problem co iwonka nie moge otworzyc okna konsoli byc moze mam wlaczony Stardock CursorXP ale gdzie on jest i jak go znalezc i wylaczyc bardzo prosze o pomoc!!!w razie czego piscie na emali minia8919@wp.pl