[ The Sims 2 ] Budowanie

Wie ktoś jak zbudować piwnice bo słyszałem, że jest taka możliwość ale nie wiem jak tego dokonać :smiley:

Hmm… pewnie tak jak w życiu :slight_smile: , trzeba najpierw dół wykopać zasztalugować, wylać fundamenty (postawić ściany) i dorobić kolejne piętro :lol: . To wszystko…

Ale nie tak jak w Simsach 2

Post edytowany przez DeViL

A tak wogole czemu nie mozna budowac?Sam nie wiem :frowning:

Ja wiem :lol:

Nie macie legalnych wersji gry. Proste.

Post edytowany przez DeViL

:twisted: :twisted: :twisted:

Powiedz wszystkim :puppydogeyes:

:stuck_out_tongue: :badgrin:

żeby budować trzeba mieć patcha który to umożliwia

Post edytowany przez DeViL

SPEED1990 zerknij na http://forum.thesims.pl tam się dokładnie dowiesz

Post edytowany przez DeViL

Lorun a co to jest za patch??Gdzie go moge wyszukac??

Więc tak: Wynalazłem sposób, który umożliwi proste budowanie piwnic. Zajmie Ci to kilka minut więc wygodnie się rozsiądź :slight_smile:

  1. Budujemy werandę

  2. Kasujemy jakąś część werandy w środku(z użyciem CTRL). Kasowana część to będzie wielkość naszej piwnicy. Patrz screen

8446a9be2a62e8cdm.png

  1. Budujemy 3 x małe schody jedne pod drugimi. Schody wyznaczą odpowiednią głębokość piwnicy aby np. postawić scianę czy mebel. Patrz screen

0395792834f3fe76m.jpg

  1. Kasujemy schody używając CTRL i nie wyrównujemy terenu!

  2. Wyrównujemy teren do najniżej położonego kawałka. Patrz screen

08440a7c8235a847m.jpg

  1. Ma to potem wyglądać tak jak na screenie

c554bd1fe8a85e21m.jpg

  1. Potem budujemy schody, schody takie jak budowaliśmy w poprzednich punktach. Patrz screen

0e8592740a87229am.jpg

  1. Jeżeli mamy już schody możemy zająć się wykończeniem, budujemy podłogę w tym miejscu na werandzie gdzie się da i w piwnicy. PAMIĘTAJ! Na fundamentach piwnicy nie można powiesić np. TV czy obrazka!

Jeśli czegoś nie rozumiesz to pisz na moje gg: 9638966. Z chęcią odpowiem na twoje pytania. Mini-poradnik jest mojego autorstwa. !!

Dzięki za wysiłek ale odkopałeś temat z 2004 roku

Tak wiele osób tego szuka więc pomyślałem, że wpisze. Date zobaczyłem dopiero teraz :smiley: Ale jak ktoś będzie potrzebował to będzie miał :slight_smile:

W dniu 10.05.2008 , o godzinie 16:48 został dopisany post przez error0111

Zamiast fundamentów wewnętrznych piwnicy możemy wstawić ściane. Jest to lepsze rozwiązanie gdyż można powiesić potem jakiś obrazek :]

4 lata… =D>