The sims 2 dvd -instalacja dodatków... ;(

witam,

mam the sims 2 :smiley: i sobie czasem coś pogram, ostatnio nawet sprawiłem sobie dodatek ( zwierzaki w polskiej wersji) i przy instalacji instaltor poprosil lo plyte “the sims 2 cd4”. wlozylem wiec moja dvd i czekałem na rezultat–> instalcja przerwana plyry the sims 2 cd4 nie znialeziono… Jak mam zaisntalowac dodatek do wersji na dvd?? czy patch aktualizujacy do wersji 0.012…cos tam pomoże? czy mam się bawić i zgrywac to na 4cd??

z góry thnx :slight_smile:

Złączono Posta : 15.12.2006 (Pią) 17:44

zeby bylo smiszniej ściągnąłem patcha do wersji dvd i wyskakuje mi że mam złą wersje patcha i musze śćiągnąć tą do cd…

zgrywanie na cztery cd nic nie da

poszukaj na dodatku instrukcji instalacji

instrukcja? włóż płyte>wcisnij enter> idz zhgodnie ze wskazaniami instalatora> wcisnij ok>zresetuj komputer> milej zabawy… pomoglo

oryginał?

Wgranie update mogło by pomc, mówię to gdyby ktoś miał podobny problem a niepomogło by mu to samo co innym.

Z powodu braku dokładnych treści w tym poście,

kasuję.

Nie ma sensu pisać takich postów,

bo nie przyczynią się do rozwiązania problemów.

no flaśnie, a u mnie update coś nie działa bo właśnie instalacja przerywa sie podczas próby aktualizacji the sims 2 (pdst) bo prosi o plyte czwartą a ja mam tylko jedna i ją nie widzi jako the sims2… do tego reczna instalacja update nie działa bo mam ponoć wersje na 4cd a w klompie grzeje sie dvd…

i gra jest orginalna…

A próbowałeś wgrać wersje update z cd ??

no jesce nie…ale wkurzylem sie i sciagam z mula cd4 the sims2- wkocu mam orginal wiec piractwa nie ma…chyba

Chyba jednak zostałeś piratem :stuck_out_tongue: a tak na serio to nieweim ale mysle ze gdy sciagasz gre którą juz masz to to pirat bedzie wiec piractwo, ale ja tam sie nieczepiam ;] wazne ze gra chodzi :slight_smile:

Miałam identyczną sytuację. Moze taki trick pomoże …zainstaluj The sims2 na C tam gdzie wybiera program miejsce. Później zaktualizuj patchem (ściągnij najnowszy ze strony The sims) i spróbuj zainstalować dodatek. Mi tylko tak poszło ( gry oryginalne) :slight_smile:

yhym taki przekręt… pomyśle ale najpierw poczekam pare godzin az mo dobiej ta plyte do konca (87%) i wtedy sie spatrzem, dam jesce znać…swoją drogą skandal obyczajowy…

Złączono Posta : 19.12.2006 (Wto) 19:43

ehhhh sćiągłem tą płyte, dodatek zainstalowałem i działa…ten jeden… potem kciałem zainstalować Nocne życie- znowu błąd przy aktualizacji… “the sims2 zainstalowana niepoprawnie lub nie zainstalowana. Zainstaluje lub przenstaluj i spróboj jeszcze raz” z innymi dodatkami to samo…nawet Fun Stuff nie kce mi wejsc… za jakie grzechy??? !!

Witam. Ja mam taki problem. Zainstalowałem The sims 2 z dodatkiem na studiach i wszystko chodziło. Zainstalowałem jeszcze nocne życie i gdy gra się wczytuje wyskakuje błąd. Proszę o pomoc, nigdzie nie moge znajść na to odpowiedzi. Mam XP