The Sims 2 i Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family

W grudniu i styczniu, zaraz po zakupie nowego laptopa firmy Acer Extensa 5620, mogłam grać w The Sims 2 bez problemów - wprost rewelacyjnie! W lutym zainstalowałam nowy sterownik do karty graficznej. Po 2 tygodniach odpaliłam grę i zaczęły się schody. Gra zawieszała się. Spróbowałam zainstalować nowy sterownik oraz ten z oficjalnej strony Intelu (Intel® Graphics Media Accelerator Driver). Niestety, żaden nie pomógł. Następnie spróbowałam przywracania sterownika. Nie cofnął się do wersji grudniowe, tej oryginalnej. Chciałam przywrócić system do wcześniejszego punktu, ale z racji iż mam Windows Vista Home Premium, pokazuje tylko parę ostatnich i nie sięga już początków lutego.

Nie wiem co mam zrobić. :frowning: Odinstalować sterowniki karty graficznej i wgrać nowe? A jeśli to nie podziała? Napisałam e-mail do Intelu, ale wątpię, żeby pomogli mi, tym bardziej, że laptop był kupowany w Stanach i muszę polegać na obcokrajowym serwisie.

Sprawdź czy nie dostałaś jakieś osobnej płyty z samymi sterownikami, jeżeli taką masz to tam powinnaś znaleźć sterowniki do karty graficznej, które domyślnie były zainstalowane na laptopie. Jeżeli nie masz takiej płyty to postaraj się zmienić wersję sterowników do karty graficznej na jakąś inną, spróbuj także jakichś starszych wersji sterownika - te najnowsze nie zawsze są lepsze.

Może poniższe sterowniki rozwiążą problem:

ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/e … 0_1227.zip

Rozumiem, że to system Windows Vista 32 bitowy?

Pozdrawiam.

Tak, 32-bitowy. Dziękuję serdecznie za odpowiedź!

Niestety, osobnej płyty nie dostałam. Vista przyszła preinstalowana z laptopem.

Sterowniki, które podałeś mam właśnie na komputerze. Wersja 7.14.10. Nie pamiętam jaka była przedtem. Próbowałam zainstalować nowsze - 8.0, jednak nie wiem czemu wersja się nie zmienia po instalacji (dalej 7.14.10).

Myślałam nad usunięciem sterowników i wgraniu nowszych (tych, których nie chciało), ale nie wiem czy czegoś nie rozwalę w komputerze. Vista jest bardzo czuła.

EDIT: Hm, sterownik zapodany przez ciebie pokazuje mi, że jest starszy od tego na moim komputerze. Spróbuję zainstalować!

EDIT2: Jejku, zadziałało! Dzięki wielkie! !!

ja mam taki sam problem jak koleżanka wyżej z tym że mam normalny Windows xp pomoże mi ktoś?

i taki sam acer i taką samą grafikę. Tylko inny system.Pomocy ;((