The Sims 2 i system vista!

mam taki problem: mam viste na laptopie. kupilam oryginalna gre. probuje zainstalowac i nawet instalacja nie przechodzi pomyslnie. wyskakuje komunikat o tresci : podczas kopiowania pliku “F:\Support\config.xml” z nosnika wystapil problem. Czy chcesz ponownie sprobowac skopiowac plik, czy zakonczyc instalacje? No i moge sobie probowac bo to i tak nic nie da ;/ I co ja mam zrobic. Prosze o pomoc :slight_smile:

Być może płyta jest zabrudzona, porysowana ?

seba86mu , ma chyba rację u kolegi na lampku z vistą simsy 2 chodzą bez problemów

edit : CyberScorp współpracuje -córa ma wszystkie wersje sims 2 - system vista i żeby było ciekawiej na xp trochę cieło a na viście chodzi bez problemu

Niestety ale w Vista nie współpracuje z tą gierką. Nawet po instalacji patch’a nie pograsz sobie w nią. Ale co najzabawniejsze dodatki działają normalnie :stuck_out_tongue:

plyta jest nie porysowana. dwie nowe plyty juz tak probuje. dodatku sie nie wgra poki nie wgra sie pierwszej wersji :]

jak Ty to wgrywasz przez Alcohol czy DAEMON Tools ?

przez zaden program. normalnie instaluje z oryginalnej plytki ;]

Wydaje mi się, że na warstwie, na której masz nadruk musiało się coś zniszczyć i teraz niestety nic nie zrobisz z tą płytką. Ale żeby to sprawdzić spróbuj skopiować wszystkie pliki z płytek na dyski jeżeli wyskoczy błąd znaczy, że niestety, lecz nic nie zrobisz.

albo zobacz przez przez Alcohol 120% jest w nim taka opcja ignoruj czy omijaj błędne sektory ewentualnie można jeszcze zobaczyć czy nie da rady odzyskać jakiś programem _ Tutaj _

Jeżeli będzie pomijało błędne sektory, to gra się prawdopodobnie nie odpali.

można zobaczyć Tutaj-KLIK ewentualnie jak nic nie da to pożyczyć od kogoś

j to oddać z powrotem powinni wymienić ![-o<

Ja mam The Sims 2 na Windowsie XP i normalnie chodzą, ostatnio pojawił się problem przy instalacji, ale przeczyściłam płytkę ( żeby nie było zwyczajnie użyłam dezodorantu, bo nie miałam spirytusu pod ręką hehe - teraz mam odświeżacz w napędzie…) ale płytka działa bez zarzutu. Problem mam za to z instalowaniem dodatkowych plików, korzystam ze strony www.modthesims2.com i czasem jak z dużo tego pomontuje to mi się gra zawiesza, wtedy restart, wywalam wszystkie dodane pliki albo czasem wystarczy połowa i po problemie. Tylko czemu mi się zacina??? Może ktoś wie z czego to wynika???

jak masz nvidie przestaw w ustawieniach karty na wydajność

ale to jest juz druga plytka i caly czas ten sam blad. profilaktycznie wyczysilam plytke. skopiowalam ja cala do systemu i dalej ten sam blad ;] probowalam zainstalowac ja na xp u kolezanki i oczywiscie sie udalo ;]

clmk , żeby nie było u mnie na viście simsy 2 chodzą bez problemu, nawet córa mówi że lepiej jak na xp bo tam się trochę cięły,a kolega brał od nas płyty żeby wgrać na na laptopie z Vistą ,i wszystko mu chodzi, myślę że coś masz nie tak , inne gry wgrywasz bez problemu ?

tak, tyle ze duzo tych gier nie bylo. ok. trudno nie pogram sobie, albo dopiero w Polsce na innym kompie :slight_smile: pozdrawiam i dzieki