The Sims 2 i system vista!

(Mariacudak) #1

mam taki problem: mam viste na laptopie. kupilam oryginalna gre. probuje zainstalowac i nawet instalacja nie przechodzi pomyslnie. wyskakuje komunikat o tresci : podczas kopiowania pliku "F:\Support\config.xml" z nosnika wystapil problem. Czy chcesz ponownie sprobowac skopiowac plik, czy zakonczyc instalacje? No i moge sobie probowac bo to i tak nic nie da ;/ I co ja mam zrobic. Prosze o pomoc :slight_smile:

(Seba86mu) #2

By膰 mo偶e p艂yta jest zabrudzona, porysowana ?

(system) #3

seba86mu , ma chyba racj臋 u kolegi na lampku z vist膮 simsy 2 chodz膮 bez problem贸w

edit : CyberScorp wsp贸艂pracuje -c贸ra ma wszystkie wersje sims 2 - system vista i 偶eby by艂o ciekawiej na xp troch臋 cie艂o a na vi艣cie chodzi bez problemu

(CyberScorp) #4

Niestety ale w Vista nie wsp贸艂pracuje z t膮 gierk膮. Nawet po instalacji patch'a nie pograsz sobie w ni膮. Ale co najzabawniejsze dodatki dzia艂aj膮 normalnie :stuck_out_tongue:

(Mariacudak) #5

plyta jest nie porysowana. dwie nowe plyty juz tak probuje. dodatku sie nie wgra poki nie wgra sie pierwszej wersji :]

(system) #6

jak Ty to wgrywasz przez Alcohol czy DAEMON Tools ?

(Mariacudak) #7

przez zaden program. normalnie instaluje z oryginalnej plytki ;]

(kijek) #8

Wydaje mi si臋, 偶e na warstwie, na kt贸rej masz nadruk musia艂o si臋 co艣 zniszczy膰 i teraz niestety nic nie zrobisz z t膮 p艂ytk膮. Ale 偶eby to sprawdzi膰 spr贸buj skopiowa膰 wszystkie pliki z p艂ytek na dyski je偶eli wyskoczy b艂膮d znaczy, 偶e niestety, lecz nic nie zrobisz.

(system) #9

albo zobacz przez przez Alcohol 120% jest w nim taka opcja ignoruj czy omijaj b艂臋dne sektory ewentualnie mo偶na jeszcze zobaczy膰 czy nie da rady odzyska膰 jaki艣 programem _ Tutaj _

(kijek) #10

Je偶eli b臋dzie pomija艂o b艂臋dne sektory, to gra si臋 prawdopodobnie nie odpali.

(system) #11

mo偶na zobaczy膰 Tutaj-KLIK ewentualnie jak nic nie da to po偶yczy膰 od kogo艣

j to odda膰 z powrotem powinni wymieni膰 [-o<

(Happy Human) #12

Ja mam The Sims 2 na Windowsie XP i normalnie chodz膮, ostatnio pojawi艂 si臋 problem przy instalacji, ale przeczy艣ci艂am p艂ytk臋 ( 偶eby nie by艂o zwyczajnie u偶y艂am dezodorantu, bo nie mia艂am spirytusu pod r臋k膮 hehe - teraz mam od艣wie偶acz w nap臋dzie...) ale p艂ytka dzia艂a bez zarzutu. Problem mam za to z instalowaniem dodatkowych plik贸w, korzystam ze strony www.modthesims2.com i czasem jak z du偶o tego pomontuje to mi si臋 gra zawiesza, wtedy restart, wywalam wszystkie dodane pliki albo czasem wystarczy po艂owa i po problemie. Tylko czemu mi si臋 zacina??? Mo偶e kto艣 wie z czego to wynika???

(system) #13

jak masz nvidie przestaw w ustawieniach karty na wydajno艣膰

(Mariacudak) #14

ale to jest juz druga plytka i caly czas ten sam blad. profilaktycznie wyczysilam plytke. skopiowalam ja cala do systemu i dalej ten sam blad ;] probowalam zainstalowac ja na xp u kolezanki i oczywiscie sie udalo ;]

(system) #15

clmk , 偶eby nie by艂o u mnie na vi艣cie simsy 2 chodz膮 bez problemu, nawet c贸ra m贸wi 偶e lepiej jak na xp bo tam si臋 troch臋 ci臋艂y,a kolega bra艂 od nas p艂yty 偶eby wgra膰 na na laptopie z Vist膮 ,i wszystko mu chodzi, my艣l臋 偶e co艣 masz nie tak , inne gry wgrywasz bez problemu ?

(Mariacudak) #16

tak, tyle ze duzo tych gier nie bylo. ok. trudno nie pogram sobie, albo dopiero w Polsce na innym kompie :slight_smile: pozdrawiam i dzieki