The Sims 2 - uruchomienie

Witam,

Mam problem z instalacją/uruchomieniem gry The Sims 2. Na początku instalacja przebiega perfekcyjnie, a na końcu gdy już prawie się zainstaluje i powinien wyskoczyć komunikat :“otworzyc plik readme i wczytać grę” - ten komunikat w ogóle się nie wyświetla i zamyka się okienko instalacji. Oczywiście pojawia sie ikonka na pulpicie, ale jak w nią klikam nic się nie dzieje.

Czytałam na różnych forach, ze to moze zapora blokuje grę, ale sprawdzałam listę blokowanych programów i to na pewno nie to. Antywirusa mam noda32 i on chyba też raczej nie ma wplywu na uruchomienie gry. Nie wiem już co mam robic, a inne gry typu Neverwinter mi działają…

Mam windowsa 7.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Gra oryginalna ? Spróbuj uruchomić grę z wyłączonym antywirusem 

Oryginalna. Już próbowałam przy wyłączonym antywirusie. To nic nie daje.

próbowałaś instalować/uruchomić grę z uprawnieniami administratora (ppm na ikonkę>uruchom jako administrator)?

Ja bym spróbował przeczyścić rejestr ccleanerem, a następnie spróbował zainstalować w innej lokalizacji n.p C:\TheSims