The Sims 2 z Origin a ilość obiektów

Witam!

 

Postanowiłem sobie sprawdzić co to są te Simsy :slight_smile:

 

Niby fajnie, chociaż siostra w The Sims 3 miała dużo obiektów, bardzo dużo, nawet w The Sims 1 było ich bardzo dużo. Tutaj w wersji z Origin, która niby jest pełna jest tych obiektów bardzo mało.

 

Więc moje pytanie brzmi… To mam wyłączone obiekty, czy ogólnie TS2 są takie… Ubogie w porównaniu do starszej/nowszej wersji? Np. 3 czy tam 4 komputery to nie jest duża ilość jeżeli w TS3 jest ich jeszcze raz tyle…

 

Pozdrawiam

Jeżeli masz na myśli przedmioty takie jak stoły, krzesła itp. to można je ściągać z internetu i dodawać do gry. Twoja siostra może mieć ich sporo, bo mogła ściągnąć ich setki z internetu. 

 

Najlepiej zapytaj siostry jak to działa. Zazwyczaj dziewczyny/fanki wiedzą lepiej o co w tym chodzi. 

zauważ, że część obiektów dostępna jest tylko trybie budowy “parceli publicznej”. co do przedmiotów, to net jest pełen tego. wystarczy poszukać. część ma własny instalator, część trzeba dodawać przez narzędzie zwane warsztatem albo instalatorem paczek (The Sims 2 Ultimate Collection\Fun with Pets\SP9\CSBin\PackageInstaller.exe)