The sims 3 - błąd aplikacji downs sims

Cześć. 

Piszę z nadzieją, że może tutaj ktoś udzieli mi odpowiedzi co poradzić na wyskakujący błąd. W simsy gram odkąd pamiętam, jednak nigdy nie miałam z nimi większych problemów, wszystko śmigało idealnie. Tydzień temu ponownie naszła mnie ochota, aby pograć, więc czym prędzej zainstalowałam The Sims 3 podstawkę, Cztery Pory Roku, Rajską Wyspę, zaktualizowałam do najnowszej wersji i standardowo pobrałam dodatki z internetu (pliki sims3pack, z plikami typu packages zawsze miałam jakieś problemy, zazwyczaj gra strasznie muliła). Wszystko było dobrze - włączanie gry, wybór miasta, tworzenie rodziny, budowanie domu… Dopiero kiedy przełączyłam na tryb życia, pojawiał się błąd. Po ok. 20 minutach wywalało mnie na pulpit z dopiskiem “Wystąpił błąd z aplikacją Downs sims” - coś podobnego. Dzieje się tak tylko kiedy kieruję simami, przy budowie i tworzeniu rodzin błąd ten nie wyskakuje. Czy ktoś pomoże mi to naprawić? 

Simsy nie posiadają aplikacji ,Downs sims". Mogłaś coś zainstalować, co było np. podstawionym plikiem sims3pack. Jednak, spróbuj uruchomić bez zawartości importowanej. Jeśli nie będzie błędu, wiesz przynajmniej, że to dodatki.

Czy mogę w jakiś sposób sprawdzić, który dodatek jest wadliwy? 

Są specjalne programy, które możesz znaleźć na np. modthesims. Możesz też sprawdzić jak jest bez, a jak masz mało to przenosisz i tak po jednym modzie. Jak się uruchomi wrzucaj kolejny i może trafisz na wadliwy. Wtedy wadliwy do kosza (albo gdzie indziej) i sprawdzaj pozostałe.