The sims 3 demo jest dostępne?

Witam,

chciałbym kupić The Sims 3 jednak nie jestem pewien czy mi pójdzie.Dlatego chciałbym zagrać w demo by to sprawdzić,wymagania jakie podają nie są zawsze zgodne z realiami.I tu pytanie czy istnieje demo The Sims 3 w sieci do ściągnięcia? Jeżeli tak byłbym wdzięczny za link.

co do wymagań - siostra odpalała simsy3 na moim kompie domowym sempron LE-1100 1,9GHz, 1 GB RAM, zintegrowany GF6100 gra działała na najniższych ustawieniach, ale dość długo się wczytywała, grafika niebyła najprzyjemniejsza

teraz ma Intel Pentium Dual Core T3400, 3GB, GF8200M i działa całkiem nieźle

Widzę że nikt nie odpowiedział… nie ma i nie będzie dema (przynajmniej teraz :roll: )

podaj specyfikacje kompa

Intel Celeron D336 2.8 GHZ

RAM 512

zintegrowana karta graficzna 64 VIA/S3G UniChrome Pro IGP

A jeśli 3 nie wejdzie to może sims 2 ? :roll:

Ten komputer… jest za słaby na Sims 3.

  • Minimum RAM dla tej gry to jedyne 1GB

  • Twoja karta graficzna to zupełna żenada bo nawet nie wiadomo czy Sims 3 uruchomią się na tej karcie. Musi być minimum 128 vram i szyna pamięci 128.

Ja odpalałem Sims 3 na najniższych detalach na 640MB RAM, Geforce 5200fx 128/128 i Athlonie 2400+ i cięłą się miłosiernie a o paskudnej grafice nie wspomnę.

Co do Sims 2 to nie wiem czy będzie działać płynnie na tej grafice. 512RAM do podstawowej gry i kilku dodatków wystarczy ale jeśli chcesz Sims 2 ze wszystkimi dodatkami to musisz mieć 1GB RAM.

Jak miałem 512 MB RAM, to nie dało się grać, mam 2 GB i da radę. Karta graficzna to minimum (mocno naciągane) Geforce 5200.