The Sims 3- Dzieci rosną?

Witam niedawno urodziło mi się dziecko w the sims3.A moje pytanie brzmi czy dzieci w the sims 3 rosną ? a jeżeli tak to ile to trwa?

Dzieci rosną w The SiMS 2 i 3, a w 1 to nie pamiętam. Trwa to tyle ile powinno. :wink: Dzieci starzeją się w takim tempie jak inne simsy, chyba.

Że np w simsach minie rok to dziecko będzie miałó roczek?

Nom, zależy jaką masz ustawioną długość życia. Z resztą dokładnie to nie wiem bo mało w to gram, może jakiś fanatyk lub fanatyczka się wypowie. :smiley:

Mi się kiedyś wykluł jeden gamoń w sims 2 i starzał się, a zrobiłem go w szafie z moją małżonką. Nie wiem jak inni ale ja się utożsamiam z moim simem i nawet wygląda tak jak ja prawie. Dlatego też ustawiłem sobie długość życia na max i mam nadzieję że nie umrę z głodu przed śmiercią. Kiedyś w SiMS 2 umarła moja druga połowa i mnie straszyła zaś potem. #-o

Nie jestem fanatykiem simsów ale myślę że ci pomogę

Po pierwsze w simsach niema miesięcy ani lat są tylko dni i tygodnie jeśli chodzi o 3

I wiek smsa zmienia sie po określonej liczbie sim dni za ile twój sim przejdzie do kolejnej grupy sprawdza sie w tej ikonce 1 ostatnia to potrzeby a pierwsza ma taki kształt jak znacznik simsów i tam jest taki zielony wskażnik jak najedziesz na niego to ci sie na biało wyświetli ilość sim dni jakie zostały do przejścia do następnej grupy wiekowej

A prezentuje sie to mniej więcej tak Noworodek=> Niemowle=>Dziecko=>Nastolatek=>Młody dorosły=>Dorosły=>Staruszek=>Emeryt=>Mogiła

Jest podział na staruszek i emeryt? Bo mi sie wydaje że nie ma…

Przed chwilą zajrzałem do simów 3 i jest tam opcja “włącz starzenie się” i chyba jest włączona domyślnie, a skoro taka opcja jest to starzenie można wyłączyć (tylko po co?)