The Sims 3 - dziwne zacinanie się

Witam. Mam problem z grą The Sims 3.

Otóż przed długi czas gra chodziła normalnie.

Ale w pewnym momencie zaczęła się dziwnie zacinać. Polega to na tym, że Simowie i kamera się zacina co np. 1 min. na 15 sek. (ale różnie to bywa), ale kryształy nad ich głowami czy np. drzewa animują się normalnie. Tak jakby gra się zacinała, ale nie całkowicie, po czym na chwilę wszystko wracało do normy.

Szukając w internecie rozwiązania tego problemu, natknąłem się na ten problem u innych graczy, ale żadnej praktycznej porady nie znalazłem. A nie zamierzam uciekać się do ostateczności (reinstalacja gry), która ponoć i tak może nie pomóc.

Garść informacji: Mam wszystkie dodatki, instalowane po kolei, brak jakichkolwiek modów, najnowszą aktualizację gry i najnowsze sterowniki karty graficznej.

Specyfikacji sprzętowej mojego komputera nie podaję, bo to nie ma sensu, skoro gra wcześniej chodziła normalnie.

Czy ktoś zetknął się wcześniej z tym problemem i wie jak to naprawić?

Miałem to samo u siebie i na stacjonarce i na laptopie. Takie coś występowało u mnie przede wszystkim w dodatku podróże. Ale fixa nie znalazłem :wink: nawet nie szukałem.

mam ten sam problem. Nie wiem co zrobić ? Znalazłeś już jakiś dobry sposób żeby się tego pozbyć ?

U mnie sytuacja wygląda tak, że mam zainstalowane tylko po zmroku i grałam wszystko było okej ale po jakimś czasie akcje sima zaczęły się zacinać tak na ok 2 sek co 3 a wszystko inne chodzi nadal.Jest to trochę wnerwiające i nwm co mam dalej robić…

mam ten sam problem, a nawet gorzej… u mnie zacina się w ten sposób w podstawowej wersji…

dodam że reinstal nic nie da na pewno bo jestem właśnie po… :frowning:

czy może ktoś odkrył już “co temu jest”??

To jest natura gry Sims.3

widze że temat dawno nie odświeżany. Otóż miałem ten sam problem w zostań gwiazdą i udało mi sie go naprawić !!

wystarczyło tylko:

  1. wyeksmitować rodzine z całym domem.

  2. zapisać w bibliotece

  3. wstawić ją do innego miasta i działczy