The Sims 3 - nieszczęsny mod i małpka zniszczenia

Witam. Mam pewien kłopot z grą (niestety z własnej winy). Pewnego dnia pokusiłam się o awesomemod. Następnie zainstalowałam go za pomocą Install Helper Monkey. Od tamtej pory pluję sobie w brodę, ponieważ po owym zabiegu po odpaleniu gry, ukazuje się logo TS3, następnie uroczy filmik wstępny, i… właśnie. W momencie kiedy zielony pasek powinien się ładować, on stoi w miejscu. Co więcej, zrobiłam pewien eksperyment, mianowicie zostawiłam włączoną grę na 2 godziny. Po upływie tego czasu pasek nie drgnął ani na milimetr. Reinstalowałam grę 3 razy, co nie przyniosło żadnego pozytywnego skutku. (Za trzecim zostały usunięte save’y, uprzednio skopiowane i schowane w bezpiecznym miejscu) Nawet po włączeniu gry ,na świeżo" tj bez zapisanego stanu gry, sytuacja nie zmienia się. Nadmienię, że nie posiadam folderu ,mods", (został usunięty przy deinstalacji), mimo tego, wszystko sprawia wrażenie, jakby ten paskudny mod nadal tam siedział i mącił. Nawet jeśli tak jest, to nie znam sposobu, jak tego dziadostwa się pozbyć. Proszę o jakąś mądrą radę. :wink:

Spróbuj usunąć grę przy pomocy programu Revo Uninstaller. Usunie z rejestru pozostałości po grze, co może rozwiązać Twój problem.