The Sims 3 - ręczna deinstalacja - Windows 8

Witam , chciałbym odinstalować The Sims 3 z mojego komputera oraz programu Origin.

Niestety ten poradnik https://help.ea.com/pl/article/manually-uninstalling-the-sims-3 nie pomaga , ponieważ nie mam tam nie których plików bo jest to poradnik na Windows Vista / XP a ja posiadam Windows 8.

Prosiłbym Was o jakiś poradnik jak pozbyć się gry The Sims 3 z mojego komputera oraz Origin , żebym mógł odnowa ją pobrać.

Z góry mówię , że gra nie jest zainstalowana , ponieważ mam problem z jej instalacją.

Pozdrawiam , Predox.

Wchodzisz w pliki programów (programfiles) potem electronicarts potem usuwasz folder The sims 3 i ccleanerem usuwasz wpis simsów 3. I już

Wchodzę w folder Electronic Arts i są tam tylko 2 foldery : EA CORE i EA Service i w żadnym nie ma folderu z Simsami.

Pewnie chodziło Ci o folder Origin Games tam mam jedynie folder z The Sims 3.

Usuwałem już ten folder i nic się nie działo ale spróboję jeszcze CCleanerem przeczyścić , chociaż wątpie.

A jak rozumiesz “ccleanerem usuwasz wpis simsów 3” mam poprostu uruchomić CCleaner czy wejść w jakąś zakładkę i tam szukać tych Simsowych plików ?

Dodane 28.08.2013 (Śr) 13:51

Okej jednak pomogło dziękuje za pomoc :slight_smile: