The Thing misja 14

(system) #1

Mam mały problem w misji 14 The Thing. Zabijam wszystkich żołnierzy, podkładam C4 pod te 4 samoloty, idę na wieżę strzelniczą, i gdy rozwalę 1 samolot, hangar obok po prostu się zamyka. Poobchodziłem wszystkie hangary dookoła, ale nie znalazłem tam niczego żywego (i zmutowanego :stuck_out_tongue: ). Jak zapobiec zamknięciu się tego hangaru?

(Danielm86) #2

nic nie zapobiegniesz bo taki jest cel misji. Rozwalasz c4 na samolotach z wiez przy uzyciu snajperki

(system) #3

Próbuję, ale jak rozwalę 1 samolot, hangar naprzeciwko po prostu się zamyka. Nawet jak zdążę rozwalić drugi samolot przed zamknięciem drzwi, to i tak misja kończy się niepowodzeniem. spróbuję jeszcze zostawić gostka przy przycisku zamykającym wrota, może on temu zapobiegnie.

(Danielm86) #4

NIE to włąsnie ten gozdek jeszcze prędzej zamknie jak usłyszy strzały. Musisz to robić szybciej. Przechodzisz z jednego pokoju do drugiego i walisz ze snajperki. Musisz się sprężać

(system) #5

Dobra spróbuję, tylko muszę sobie nową myczę kupić, bo ta, co mam akurat teraz musiała się zepsuć i nie da się celować :frowning: