The Walking Dead. Pytanie Odnośnie Fabuły

Witam. Mam dzisiaj pytanie do osób które ukończyły oba sezony gry The Walking Dead Produkcji Telltale Games . Gdy zauważyłem że lee umiera pod koniec 1 sezonu to byłem ciekaw czy on powraca w 2 sezonie i natrafiłem na taką fotkę. Czy to jest fake? czy lee jeszcze zobaczy się z clementine? jeśli to nie fake to w którym epizodzie to się wydarzy? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dzięki!

post-245120-0-64344100-1438630589_thumb.

Częściowo. Pojawia się tylko jako nawiązanie do poprzedniej części, ale w którymś epizodzie Clementine ma sen. Więcej http://walkingdead.wikia.com/wiki/Lee_Everett

 

Ludzie, ostrzegajcie o spojlerach!

skoro umarł przykuty do kaloryfera to jak ma wrócić w kolejnej części?

Ja wiem o tym śnie bo oglądałem sen clementine na youtube.

 

przecież można też go nie zastrzelić więc myślę że jak się go nie zastrzeli to on powraca 2 sezonie. zobaczcie na tą fotkę którą dałem. tam wyraźnie widać że clementine idzie z lee przez las i rozmawiają. powiedzcie mi czy to zdjęcie to fejk? czy clementine ma tylko takie złudzenie że obok niej idzie lee? bardzo proszę o odpowiedź. z góry dzięki!

Co się porobiło teraz z ludźmi ? Spoiler za spoilerem. Żadnej przyjemności z grania w przyszłości. Oszczędźcie chociaż innym użytkownikom tego co ich czeka w grze.

 

Spoiler

Lee był ugryziony przez zombie, a więc nie jest możliwe, żeby powrócił jako normalny człowiek. Trochę logiki.

czyli ta fotka którą dałem to fake?

Kompletny fake, nie ma takiej sceny w grze. Jest natomiast sen Clementine z Lee ale to było w wozie Kenna a nie w jakimś lesie. :stuck_out_tongue:

szkoda ;( . myślałem że autorzy coś wymyślili i dodali spotkanie z lee. no nic wielka szkoda ;( . Wielkie dzięki wszystkim za pomoc!