The Walking Dead - Wystąpił problem z aplikacją Telltale Games

Witam. Podczas gry w The Walking Dead sezon drugi, gdy gram w 2 epizod (to jest ta sytuacja gdy Clem jest na moście z Lukiem) gdy zapisuje mi się i przechodzi do dalszej części 2 epizodu gra się nagle wyłącza i wyskakuje komunikat : Wystąpił problem z aplikacją Telltale Games i zostanie ona zamknięta. To dosyć dziwne bo gdy przechodziłem 1 epizod to wgl. tego nie było, dzieje mi się to tylko wtedy gdy jestem w części tego epizodu (podczas sytuacji na moście). Posiadam 2 sezony tej gry, kiedy grałem w 1 sezon w ciągu 5 epizodów nie miałem takiej sytuacji. Czy ktoś wie o co chodzi ? Jak coś mogę wysłać ss’y tego komunikatu oraz te błędy które są w nim umieszczone. 

 

Proszę pomóżcie!

 

 

Pozdrawiam 

Gra jest ze Steam czy z innego źródła. Jak nie ze Steam, to może ma jakiegoś patcha, którego warto zainstalować. Zerknij też na oficjalne forum techniczne tej gry - może tam będzie rozwiązanie.

Obydwa sezony mam ze steam

Dave10

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.