TheBat! - kolory tematów wiadomości

jak w Bat się robi by był kolorowy temat maila od danej grupy ludzi?

wchodzę w options-> preferences->messages->colour gropus and fonts - ustawiam nazwę grupy i kolor ale dopiero jak dostanę maila od danej osoby mogę kliknąć na maila od niej PPM i wybrać “Colour Gropup” i dopiero wtedy bedzie działać. :confused:

Nie wiem dlaczego podajesz angielskie nazwy opcji bo przecież program jest po polsku więc ja będę podawał polskie nazwy.

To co zrobiłeś i opisałeś w swoim poście to definiowanie wzorca kolorowania. Możesz tam określić kolor, krój czcionki itp itd oraz nazwać dowolnie taki zestaw np. “kolorek” :wink:

Opcję o którą Ci chodzi realilzujesz jednak przez FILTROWANIE WIADOMOŚCI.

Wchdzisz w menu Konto -> Filtracja wiadomości i klikasz ikonkę “Nowy filtr”.

Nzywasz sobie jakoś ten fitr i w zakładce “Ogólne” określasz od jakich nadawców maile mają być kolorowane.

Następnie przechodzisz do zakładki “Operacje” i tam ze spisu “dostępnych operacji” wybierasz “Pokoloruj wiadomość”.

Po kliknięciu “Dodaj” otworzy Ci się okienko gdzie będziesz mógł wybrać zdefiniowany zestaw kolorowania (np. stworzony wcześniej zestaw "Kolorek).

Sprawdzasz w zakładce “Opcje” czy filtr ten zaznaczony jest jako aktywny, klikasz OK i powinno działać.

dzięki :slight_smile: