This page requires AC_RunActiveContent.js

, ale wtedy przed

pokaż ten drugi (działający) plik i AC_RunActiveContent.js

Poza tym

if (AC_FL_RunContent == 0) {

      alert("This page requires AC_RunActiveContent.js.");

Komunikat jest wyświetlany bo AC_FL_RunContent jest równe 0, a wcześniej pojawia się to:

Pytanie jaki wpływ ma na to kod z pliku AC_RunActiveContent.js, który jest pomiędzy (prawdopodobnie zmienia tą wartość, więc komunikat wyświetli się jeśli pliku nie ma lub jest niewłaściwy).

Kod jest generowany, czy ty go pisałeś/modyfikowałeś?

Najprościej mówiąc - AC_RunActiveContent.js wstawia Flashe na stronę w jeden ze słusznych sposobów akceptowanych przez W3C.

Dzieki wszystkim za podpowiedzi, przez weekand nie miałem dostepu do netu. Pytanie do ra-v. Ten kod który wkleiłem, działa, ale tylko w oryginalnym pliku, który otrzymałem, po przeklejeniu kodu, plik nie działa! Czy AC_RunActiveContent.js powinien być na dysku koputera, z którego uruchamiam aplikację? Do cayman3_11. Tak jak napisałem powyżej, kod jest identyczny w pliku działającym i nie działąjacym. Działa tylko w oryginalnym pliku, a po przeklejeniu nie działa. Skąd mam wziąć plik AC_RunActiveContent.js?

wnioskując ze ścieżki AC_RunActiveContent.js jest w tym samym katalogu, w którym znajduje się działający plik :wink:

wszystko już wiem, mam niestety kolejny problem ale to już założę nowy wątek, może będziecie mogli pomóc? Dzięki za wsparcie na razie