Thomson speedtouch 330 błąd (680) -neostrada

Witam, mam problem z moim modemem od neo(Thomson SpeedTouch 330), mianowicie po włączeniu komputera(Vista Ultimate 32-bit) i próbie łączenia sie z neo czy to przez autoconnect, czy przez menadżera z windy wyskakuje mi brak sygnału wybierania (680) sytuacja ustepuje po paru restartach systemu i powtarza sie także pod XP jak i Windows 7 , problem mam od około 2 tygodni , wszystko na linii w domu jest ok. Prosze o jakąkolwiek pomocną radę :wink:

zadzwon do serwisu swojego ISP i dowiedz sie co oni o tym mysla :stuck_out_tongue:

takich porad nie słuchaj [-X

Zobacz czy na modemie palą się obie diody. Jak jedna z nich miga zapewne występuje problem z synchronizacją.

Problem może leżeć po stronie Telekomunikacji. Proponuję zadzwonić na infolinię techniczną i opisać co się dzieje. Nie wiem czy mieszkasz w domu czy w bloku, ale może być również sytuacja, że kable z słupa dochodzące do twojego domu lub w którejś skrzynce zawilgły- również się będzie rozłączać.

artek1998, daruj sobie takie porady! -następnym razem za takie głupoty warn poleci.

Jeżeli popodłączane masz wszystko ok, tj. np. mikrofiltry tam gdzie byc powinny …to:

-zobacz jak się zachowują diody

-w menadżerze urządzeń odinstaluj kontrolery usb i zrestartuj komputer …po ponownym uruchomieniu zainstaluja się na nowo

-jeżeli masz zainstalowaną aplikacje neo - odinstaluj ją, zainstaluj same sterowniki i zrób zwykłego dial-up’a

…jezeli nic to nie da, dzwoń na infolinie i wymuś ZetPeka, niech technicy na centrali sprawdzą …albo niech Ci umówią montera.