Thomson SpeedTouch + Orange Freedom

Witajcie,

mam problem otóż mam orange freedom z modemem ZDSL coś tam coś tam, ten taki crap mały który do tego dorzucają, wywaliłem to i wstawiłem sobie thomsona lecz po wyłączeniu zasilania traci połączenie pomimo zapamiętaniu hasła w ustawieniach tego modemu. Da się coś zaradzić żeby zawsze ponawiał utracone połączenie?

Łączysz się za pomocą aplikacji od orange czy masz ręcznie skonfigurowane połączenie?

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Przy starcie systemu się nie łączy automatycznie, czy w sytuacji, gdy modem się rozłączy? Co to znaczy “wyłączenie zasilania”? Wyłączenie komputera?

Thomson SpeedTouch to router dsl, nie potrzebuje żadnych programów w ustawieniach routera podaje się login i pass, którego niestety nie zapamiętuje u mnie.

Podaj może numer modelu tego routera.

Pod marką “Speed Touch” najczęściej rozumiemy modem ADSL Thomson SpeedTouch 330 dołączany standardowo do Neostrady, Netii i nie tylko.

Pod tą marką sprzedawane są też inne urządzenia sieciowe. Podaj najlepiej jego model.

Jest to model 530, standardowo dołączany do neostrady właśnie.

Czy napewno wiesz co piszesz ?

Od kiedy to Neo daje w standardzie router ?

Chyba że o czymś nie wiem …

Ups, chyba masz rację standardowo może nie jest dołączany, ale w każdym razie mam go od osoby która sobie sama go nie kupiła i może dostała go w ramach jakiejś wymiany czy przedłużenia umowy, ale nie ważne, powiedzcie mi jak zapamiętać na takim routerze login i pass orange freedom lub dlaczego on tego nie robi

On nie jest dołączany standardowo, ale można go dokupić jako wyposażenie dodatkowe.

Dodane 20.02.2009 (Pt) 21:28

On nie jest dołączany standardowo, ale można go dokupić jako wyposażenie dodatkowe.