Thoosje sidebar - błąd, zły zip code przy łączeniu

Mam takie małe pytanko do osób, które wiedzą coś na temat programu thoosje sidebar. Więc mam go zainstalowanego na Win XP. Z internetem muszę się łączyć poprzez modem, więc nie mam od samego startu systemu połączenia z netem. Problem mój tkwi w tym, że podczas startu systemu, gadżet - pogoda (nie mogąc się połączyć z internetem) pokazuje informacje, że jest zły zip code. Jeżeli nie wpisze, to nie da mi spokoju, i będzie ciągle mi to wyskakiwało i sidebar się nie włączy. Czyli jak nie będę miał dostępu do Internetu to on się nigdy nie włączy i będzie wyskakiwał mi ciągle komunikat z tym zip code. Jeżeli ktoś wie, jak wyłączyć pogodę bardzo proszę o odpowiedź. Z góry mówię, że usunięcie gadżetu z sidebaru nie pomaga…

sprubuj usunac sidebar i na nowo zainstalowac tym razem nie dołaczaj pogody poniewaz sidebar nie obsluguje pogody dla Polski

nie wiesz co piszesz to nie pisz to było w Viscie a nie na XP

Pobierz najnowszą wersje , i usuń sidebar z autostartu

ale ja chce, żeby sidebar włączał mi się podczas startu systemu. Mam najnowszą wersje Thoosje

tores1977 jest wyraznie napisane "…“thoosje sidebar. Więc mam go zainstalowanego na Win XP.”

OK jakoś sobie poradziłem. W firewall’u ustawiłem blokade :))