Thoosje sidebar - błąd, zły zip code przy łączeniu

(Piotr Marczak 87) #1

Mam takie małe pytanko do osób, które wiedzą coś na temat programu thoosje sidebar. Więc mam go zainstalowanego na Win XP. Z internetem muszę się łączyć poprzez modem, więc nie mam od samego startu systemu połączenia z netem. Problem mój tkwi w tym, że podczas startu systemu, gadżet - pogoda (nie mogąc się połączyć z internetem) pokazuje informacje, że jest zły zip code. Jeżeli nie wpisze, to nie da mi spokoju, i będzie ciągle mi to wyskakiwało i sidebar się nie włączy. Czyli jak nie będę miał dostępu do Internetu to on się nigdy nie włączy i będzie wyskakiwał mi ciągle komunikat z tym zip code. Jeżeli ktoś wie, jak wyłączyć pogodę bardzo proszę o odpowiedź. Z góry mówię, że usunięcie gadżetu z sidebaru nie pomaga....

(Scorpion1948) #2

sprubuj usunac sidebar i na nowo zainstalowac tym razem nie dołaczaj pogody poniewaz sidebar nie obsluguje pogody dla Polski

(tores1977) #3

nie wiesz co piszesz to nie pisz to było w Viscie a nie na XP

Pobierz najnowszą wersje , i usuń sidebar z autostartu

(Piotr Marczak 87) #4

ale ja chce, żeby sidebar włączał mi się podczas startu systemu. Mam najnowszą wersje Thoosje

(Scorpion1948) #5

tores1977 jest wyraznie napisane "..."thoosje sidebar. Więc mam go zainstalowanego na Win XP."

(Piotr Marczak 87) #6

OK jakoś sobie poradziłem. W firewall'u ustawiłem blokade :))