Thps

Pochwalcie sie ,jakie macie swoje rekordy w THPS , zaczne nieskromnie :lol:

THPS2 : ponad 700000 Stage : Heaven

THPS3 : ponad 1,500000 Stage : Cruise ship

THPS4: ponad 2,300000 Stage : Zoo

THPSUGD2 : ponad 3,400000 Stage: Triangle

w 2 minuty

Oczywiscie bez cheatow :!: , kto nie wierzy to robimy zakłady :lol: :lol:

a moje wyniki to

THPS2 : ponad 1400000 Stage : Heaven

THPS3 : ponad 3,000000 Stage : Cruise ship

THPS4: ponad 4,600000 Stage : Zoo

THPSUGD2 : ponad 6,800000 Stage: Triangle

w 1 min 30 s

bez zadnych cheatow!!

niezle nie??? !!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

  1. 2 razy wieksze niz moje :smiley:

  2. Bullshit :lol: , nie mozliwe jest uzyskanie w THPS2 1,400000 bo tam, nie ma opcji FS REVERT :twisted: , nie ciachniesz komba wiekszego niz 500000 bo za malo gapsow i zle rozstawione , nie udalo mi sie złączyc wiecej niz 15 roznych gapsow w jednym combo , jednym slowem takie bajki to to nie mnie wciskaj :stuck_out_tongue:

  • bez urazy :peace: reszty Twoich rekordow nie komentuje :stuck_out_tongue:

jak widzisz, wyjątkowo inteligentny lukas_1 pomnożył Twoje ‘rekordy’ ’ przez dwa. Widać, że ma kompleksy.

a może był to tylko ironiczny żart w stronę “chwalipięty” autora topicu :? :roll:

czlowieku zalozyles post ktorego w ogole nie rozumiem. Szczerze to nawet nie moge rozszyfrowac co to jest THPS :twisted: :twisted: :twisted:

w jaki sposob i z kim Ty chcesz sie na forum zakladac?? :o :o :o :o

boczi wybacz ale nie mam zadnych kompleksow.Po prostu zazartowalem z tego postu bo wydaje mi sie smieszny. Ludzie pisza o problemach jakie maja z grami a tu towarzysz Bednarz urwal sie jak z choinki i bedzie robil zaklady :glupek2:

jak widac Banita zalapal o co mi chodzi. :lol: :lol: :lol:

No dobra, panowie :slight_smile:

Bednarz chciał sie pochwalić swoimi wynikami, i fajnie. Nie wiem doprawdy, za co go tak gnoicie. Co do zakładów, to dwie “buźki” na końcu wskazują na żart, a nie faktyczną chęć zakładów. ( trochę więcej luzu zalecam niektórym :slight_smile: ).

lukas_1 - tak dla wyjaśnienia:

THPS - Tony Hawks Pro Scater

THPSUDG 2 - Tony Hawks Uderground.

Jest to gra polegająca na jeżdżeniu na deskorolce. Fura osób na całym świecie się w to bawi i akurat tutaj (z racji charakteru gry) porównywanie wyników jest jak najbardziej wskazanym dodatkiem do samej zabawy.

Dział o grach na naszym forum nie musi przecież ograniczać się tylko do samych problemów z nimi. Jeśli ktoś ma się czym pochwalić, to czemu nie, niech się chwali :slight_smile:

A jeśli kogoś nie interesują takie rzeczy, to po prostu nie pisze nic, i tyle. :slight_smile:

Co do tematu - to ja akurat nie gram w to (mnie to nie bawi). Nie moge nawet pogratulować Bednarzowi, bo po prostu nie orientuję się w tej grze i wynikach w niej.

A do napisania tutaj czegoś sprowokowała mnie ta nic nie wnosząca (a tylko podgrzewająca atmosferę i skłócająca userów) dyskusja na temat zasadności tematu.

Tym samym proponuję, mili panowie, aby na moim poście zakończyć OT-y w temacie, a decyzję co do zasadności tematu pozostawić moderatorom.

A kto nie ma nic do dodania w temacie , niech po prostu nic nie pisze.

Rzekłem :slight_smile:

no moze troszke ironizowalem ale na pewno nie gnoilem.

ostatecznie mysle jednak ze masz racje i koncze te wywody.

:lol: :lol: :lol:

Miejmy Nadzieje … :wink:

Były rózne tematy, ale o chwaleniu jeszcze nie było :lol:

Do Bednarza: Nie pisz na forum o swoich rekordach, bo każdy użytkownik (co nigdy w Tonego nie grał) może sobie napisać co chce i jest to bez sensu. Najlepiej spotkaj się z jakimś kolegą (który mówi że jest lepszy) u ciebie w domu i razem sie zmierzcie.

To taka moja mała sugestia :stuck_out_tongue:

:o :o :o :o

Piwo dla Ciebie mądry człowieku :piwo:

2 lole na koncu sugeruja ze zaklady to zart :!: :evil:

To jet dział gry , wiec podalem swoja propozycje gry w jaka lubie grac i mialem nadzieje ze pogadam z kims na jej temat , jakie wyniki osiagaja inni ludzie i zapytac np jak to robia …itd

W przyklejonym do dzialu gry jest napisane :

Wiec pomyslalem, ze w ten dzial dotyczy nie tylko problemow z grami zwiazanymi , a jesli sie pomylilem to przepraszam ==>zamkniety

i jeszcze

:evil: :evil:

chwalipiety :evil: :evil: :evil: . Co w tym zlego ze chcialem porownac swoje wyniki z innymi , ktorzy moze graja w tonego na tym forum :evil:

a to akurat była itronia z mojej strony :lol: bez urazy oczywiście 8)

jednak takie motywy jak

raczej nie ma racji bytu na publicznym forum :roll: zawsze znajdzie się ktoś to “wytnie” jakiś numer… z resztą jakie jest prawdopodobieństwo tego, że wyniki

są prawdziwe lub nieprawdziwe :roll: :?