Thug2 juz jest!

witam wszystkich fanow dechy na kolkach!! juz jest thug2!

jezeli ktos juz posiada ta giere chcialbym zeby podzielil sie

pogladami na jej temat :] !!DECK RULES!!

Jestem fanem deski i zbieram hajs na ta giereczke a ile ona kosztuje bo mam juz 105 zł

Gra świetnie się zapowiada. Już zacieram rączki… :mrgreen:

Jedna z niewielu, w któe potrafię się wciągnąć. :smiley:

heh grywalnosc jak zwykle w tonym stoi na wysokim poziomie ale ta grafika :confused:

mozna by bylo spodziewac sie czegos wiecej niz poszarpanych

tekstur no ale to tylko moje zdanie :]


Używaj

Asterisk

Nie chodzi o grafike chodzi o rozgrywke a ona sti na wysokim poziomie

chyba w piątek lece do sklepu to nią bo już mnie skręca :wink:

Zakupiłem i jestem bardzo zadowolony graz żartem i spoko grafika troche podchodzi pod konsolową ale warto polecam

Także polecam, posiadam już tę grę. Warta uwagi

Doszłem do Australi i nie wiem gdzie znaleść tego gościa w gokarcie oraz gdy zdobęde nimimalne 300 punktów za zaliczenie levela mam jeszcze 2 zadania wykonać takim ładnym gościem w granituże w ktatke i czy ktoś wie jak to zrobić

Ja jestem dopiero w drugiej planszy w story mode :diabel: Niedawno zacząłem grać. Czyli jestem w Barcelonie

fajny jest montion blur

Macie może wymagania ?? …

Nie łąska w szukajkę wpisac?

http://www.maxgame.pl/x_C_I__P_1112354-1110001.html

Cena: 84,00 :o :o Nawet nie jest droga jak na takie cacko :slight_smile: :lol:

Jestem juz w thug 2 w nowym orleanie…uzbieralem te 400 ptk :Dno i potem mam jeszcze jakies zadanie dodatkowe na tej samej planszy za 1000 ptk nazywa sie the equalizer…(jakies zadanie z helikopterem policyjnym) gdy znajde helikopter,schodze z deski, podskakuj em , chwytam sie go… i dalej nie wiem co zrobic… moze ktos juz tam jest i wie?? Z gory dzięki! !!

:lol:

Pozdrawiam :smiley:

Puszczasz się od i potem 7+9 aby wyladować na ramipie i zjechać i znów wyskoczyć i się do złapać i potem zjak poleci dalej znów sie puścić 7+9 ijechać prosto i nad nim przeskoczyc

Takich upadków co my z nich zrobimy to chyba by nikt nie przeżył … :expressionless:

dziwisz się? W końcu THPS (od częsci 3.) i THUG są tworzone na silniku GTA3, a tam to dopiero skoki były :stuck_out_tongue: (Skaczesz gdzieś z 50 km i zabiera ci 60 health-a :P)

Wie ktoś może jak zebrać literkę “T” w thugu2 w los angeles, albo jak wykonać team chalange w bostonie? :evil: :twisted: