Thunderbird - komletny reset

Witam.

Zacznę od tego iż wczoraj przypadkiem wyłączyłem z prądu bezposrednio włączonego kompa :? Po prostu pomyliłem wtyczki :smiley:

Ogólnie nic się mu technicznie nie stało ale wystapiły 2 problemy - uszkodziły sie nieco 2 programy które były wtedy włączone czyli GG ( uszkodził się profil i program ale z tym już sobie poradziłem i jest wszystko OK) i Thunderbird.

PO prostu zniknęły wszytskie widomości ze wszytskich kont i same konta - słowem program jak świezo po zaintalowaniu :cry:

Szukałem plików ustawień w folderach bodajże “program data” czy coś takiego ale nigdzie w folderach mozilla nie ma plków thunderbirda, dal porównania firefoxa są wszytstkie.

Prtosze teraz o odpowiedź jak znalezć te pliki :?: , chodzi mi o ustawienia kont i wiadomośći, miałem wśród nich parę wąznych m.in zestawienia wyciągów z kąt bankowych i wiadomości od kupujących z allegro :cry:

Specialnie od tego czasu nie czyściłem dysku Ccleanerem i nie instalowałem nic aby pliki nie zostały nadpisane.

W Win XP profile Thunderbirda są tutaj “C:\Documents and Settings\USER\Application Data\Thunderbird\Profiles”. Jeżeli nic nie ma no to :expressionless:

Mam viste :slight_smile:

Plki są w Users/AppData/Roaming/Profiles :!:

Folder ma rozmiar 333mb więc raczej jest tam wszytsko program nie cche tego profilu czyać.

Otworzenie menadżera profili też nic nie pomogło :?

Co mam robić :?:

http://forums.mozillazine.org/viewtopic … &sk=t&sd=a

A mógłbyś przetłumaczyć na PL lub FRAN. :smiley: bo nie posiadam jeszcze umiejętności posługiwania się ANG :smiley: