Thunderbird nie pobiera wiadomości

Wczoraj włączyłem Thunderbirda i pisało pobieranie wiadomości 1 z 4. Chwile poczekałem i nie pobrało. Dzisiaj wchdozę drugi raz i znowu to samo. Skonfigurowany dobrze bo wcześniej pobierało.

Windows XP SP 2

poczta na GMailu

wersja Thunderbirda 1.5.0.8

Być może ta pierwsza wiadomość jest bardzo duża i trzeba troszkę poczekać, albo może problem z serwerem?

lesiu1111 możliwe bo miałem dostać 30 tapet. Z nerwów usunołem konto. :frowning: Dobra muszę jeszcze raz skonfigurować.

Ja miałem problem taki, że nie pobierało mi wszystkich wiadomości (w IN-BOX miałem chyba z 4 wiadomości, a pobrało mi 2…)… Chodzi mi o Thunderbird’ a… ale zrozumiałem, że najlepszy klient iczty e-mail jak dla mnie jest w Operze…

krzychu13 jak masz pocztę na Gmail’u to nie lepiej było by Ci używać Gmail Notifier. Do pobrania w ustawieniach jak się zalogujesz na swoje konto gmail za pomocą przeglądarki :wink: i w tedy pobierasz to co chcesz :smiley:

Wczoraj zainstalowałem i uruchomiłem Thundera. Wszystko było oki, a dzisiaj nie pobiera mi żadnych wiadomości! Kurka, a miało być tak bajecznie i pięknie!

Co może być przyczyna ?? Sprawdzałem on-line moje konta poctowe i na żadnym nie ma dużych wiadomości.

BTW. Czy jest takie rozszerzenie do Thunder, żeby pokazywał się pasek postępu przy pobieraniu wiadomości jak w OE ??

http://www.gigaone.pl/pomoc/e-mail/thunderbird/ konfiguracja thunderbirda

Dzięki, ale jak napisałem w poście wczoraj wszystko poprawnie działało a dzisiaj już nie :slight_smile:

Choć właśnie znów ponownie zadziałało :slight_smile:

Większość problemów, które opisujecie, powstaje po stronie serwera usługodawcy. Korzystam z TB od kilku lat, obsługując kilka kont i takie przypadki też mi się zdarzały. Jak piszę, prawdopodobnie jest to zonk niezależny od programu.