Thunderbird niechciana poczta Vista x64

Witam mam taki problem. Thunderbird nie filtruje mi niechcianej poczty. Wcześniej na xp działało wszystko a po zainstalowaniu Visty x64 przestało mi działać. Może ktoś się z czymś takim spotkał. Ewentualnie może ktoś może zaproponować jakąś wtyczkę. Najlepiej nie taką która ingeruje w program pocztowy jak np spamihilator z którym już miałem przejścia.

http://www.mozillapl.org/wiki/Filtr_niechcianej_poczty

Ja też mam z tym problem…

  1. Z menu Narzędzia wybierz pozycję Filtr niechcianej poczty.

  2. Z rozwijanej listy wybierz konto, dla którego chcesz aktywować filtr (…) Klikająć na narzędzia mam tylko mam filtrowanie wiadomości, czy chodzi o to? Klikająć na to pojawia mi się okno z wyborem konta (mam tylko jedno) Jest tam opcja by stworzyć nowy filtr. To chyba nie chodzi o to… Nię umię znaleźć tego 3. Przejdź do zakładki Inteligentny filtr i upewnij się, że opcja Włącz filtr niechcianej poczty dla bieżącego konta jest zaznaczona. Znowu przy kliknięciu w narzędzia i wybraniu konfiguracji kont, klikam na niechciana poczta i tam mam zaznaczone "przenieś otrzemane wiadomości, któree zostały oznaczone jako niechciane do i znaznaczone “innego folderu - Junk, konta, Foldery lokalne” i dalej nie filtruje :confused: