Thunderbird odzyskanie maile z nieistniejącego już maila

Witam,

czy wiecie może czy jest szansa na odzyskanie maili w kliencie Mozilla Thunderbird?

Sprawa wygląda tak, że miałam wpisane w nim dwa adresy mailowe, z czego jeden już jest nieaktywny i nie ma możliwości zalogowania się na stronie poczty. Mail już nie istnieje, ale zachowałam sobie maile, na których mi zależy.

Odbierając pocztę w thunderbird z racji nieważnego maila pojawiał mi się ciągle komunikat, że niepoprawne hasło itp. co było denerwujące, więc w ustawieniach konta po prostu je usunęłam. Nie wzięłam jednak pod uwagę, że usuną się też wszystkie foldery :confused:

Czy jest szansa na odzyskanie jeszcze tych maili?

Jeśli to ma znaczenie to mam win 7

Będę wdzięczna za pomoc

Sprawdziłbym w katalogu macierzystym thunderbird’a czy być może coś się zachowało lub też być może thunderbird zapisywał wiadomości/adresów e-mail w “moje dokumenty”, ale to moje przypuszczenia

Już to sprawdzałam i niestety nic tam nie znalazłam…

Dodane 25.09.2011 (N) 13:27

A przywracanie systemu coś by tu zdziałało?

Jeśli szukałąś w katalogu program files to raczej nic tam nie znajdziesz.

Wejdz konfiguracja kont -> ustawienia serwera -> przekopiuj ścieżkę z ‘katalog lokalny’ kasując ostatnią pozycję i w katalogu, który się otworzy powinien być profil skasowanego adresu. Jeśli wszystkie maile ze skasowanego adresu miałaś w folderze ‘inbox’ to wystarczy zmienić jego nazwę na jakąś inną i przekopiować pliki do katalogu w którym jest używany adres i wtedy stare maile pojawiają się w dodatkowym folderze.

Jeśli miałaś na starym koncie jakieś foldery to wystarczy przekopiować tak samo jak pliki z ‘inbox’ do katalogu z używanym adresem.

Mam :))

dziękuję bardzo za pomoc, ale ulga :slight_smile: