ThunderBird problem z hasłem

Witam zainstalowałem sobie thunderbirda i według porad gmaila skonfigurowałem konto e-mail z programem i tu mam problem gdy chce zobaczyc prze program wiadomości każe mi podać hasło do IMAP lub pop (w zależności co podałem)

Nie znam żadnego hasła i nie wiem skąd je wziąć .Przez to nie moge korzystać z oprogramowania

Korzystam z thunderbirda kilka lat /trzy/ i nigdy nie miałem z nim problemów.Jeśli chodzi o hasło to-to do serwera poczty /pop,imap-przychodząca-smtp-wychodząca/ i tyle,po zapamiętaniu będziesz mógł automatycznie pobierać wiadomości. :smiley:

no chodzi mi o to,że nie znam hasła do tego pop,imap czy smpt zeby automatycznie zapamiętywało muszę je wpierw podać

Ps:podaje hasło do mojej poczty to jej nie przyjmuje

Wg mnie masz źle skonfigurowanego thunderbirda.Wejdź na swoją pocztę tradycyjnie i w parametrach konta masz podane nazwy serwerów pop3-dla poczty przychodzącej i smtp-dla poczty wychodzącej i ta np. w poczcie WP: pop3.wp.pl-dla przychodzącej i smtp.wp.pl dla-wychodzącej, poczta interia: poczta.interia.pl - dla obu.Sprawdź poprawność swojego loginu itp.,więc przy poprawnej konfiguracji thunderbird nie wymaga innego hasła niż to do serwera poczty i jest opcja /zaptaszkowanie kratki/ dla zapamiętana hasła do serwera.

np.: http://wstaw.org/p/6da0/

Usuń konto i załóż je ponownie używając tej strony.

Z kolei na tej stronie masz oficjalny manual do konfiguracji TB pod kątem korzystania z Gmaila.

Korzystanie z TB z kontem Gmail jest bardzo proste i bardzo przyjemne tak więc spróbuj jeszcze raz zrobić konfigurację w programie pocztowym.

ajajaj…

zrobiłem tak jak mówiliście i wyskakuje:

2qjesmr.png

i chodzi mi o te hasło.Wpisuje te od maila i nie chodzi nic;/

Ps:

jak coś wpisze to wyskakuje:

To zrób tak:

  1. usuń konto

  2. odinstaluj TB i usuń wszystko co związane z TB (pliki tymczasowe, wszystkie foldery itp)

  3. przeczyść CCleaner’em

  4. ponowie zainstaluj TB

  5. dodaj konto Gmail wg oficjalnej instrukcji.

Tak wygląda u mnie rozkład folderów w kontach Gmail:

75917048.th.jpg

Dziwi mnie, że masz etykietę INNE. To jest wg mnie błąd.

zrobiłem jak mówiłeś teraz jest tak jak u ciebie all i gdy przyciskam ,Pobierz" wyskakuje mi bym podał hasło do nazwa@pop.gmail.com.

Gdy podaje hasło od mojego konta to dalej wyskakuje:

Web login Required(Failure)

a po tym:

Logowanie na serwerze ipop.gmail.com nie powiodło się ;/

Tracę już nadzieje ;/

Ps: Mam visto to moze przez to ? ;/

Mi jeszcze to przychodzi do głowy:

gmails.png

ludzie tu mam wszystko ok wyskakuje żebym podał jakieś hasło ratujcie ;/

co to za hasło wszystko skonfigurowane jest ok

Pokaż dokładne screeny z konfiguracji tego konta jaki**a3

temat do zamknięcia po entym konfigurowaniu się udało xD

Naprawdę tak trudno byłoby Ci opisać dokładnie swoje rozwiązanie? Co tam masz poustawiane w tej konfiguracji? Myślisz że jesteś jedyną osobą na świecie z tym problemem? Nie przyszło ci do głowy że jak piszesz na forum to to zostaje i potem będzie milion osób z identycznym problemem, i przydałoby się bardzo jak byś opisał swoje rozwiązanie?

Nie przyszło ci do głowy, żeby sprawdzić kiedy był napisany post na którego odpowiadasz? Autor tematu nie ma już nawet konta na tym forum.

Tylko po to założyłeś tu konto?