Thunderbird-zapisywanie plików

Jak zapisać więcej niż jeden plik np. zdjęć za pomocą nowego Thunderbirda wersja 2.0.0.22? W starszej wersji zaznaczałem pliki , ppm i zakładka zapisz wszystkie.Wskazałem właściwy folder i OKI.

Dostałem pocztą kilkanaście zdjęć i nie potrafię i jednocześnie zapisać na dysk, zakładka zapisz wszystkie jest nieaktywna i nie ma możliwości zaznaczenie więcej niż jednego pliku. Wypadałoby zapisywać każdy oddzielnie. Czy przeglądarka Picasa mogła coś pozmieniać, bo po kliknięciu na plik w Thunderbirdzie zdjęcie otwiera się właśnie za jej pomocą?

Hej,

Rozwiązania są przynajmniej dwa… :slight_smile:

:arrow: Możesz kliknąć na jeden załącznik i przytrzymując Ctrl zaznaczać pozostałe załączniki, a później już tylko klikasz prawy i wybierasz Zapisz. Niestety takie rozwiązanie ma jeden minus - Thunderbird będzie pytał o nazwę każdego pliku,

:arrow: bez względu czy masz wiadomość otwartą w oknie programu czy w osobnym oknie wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy w polu załączników ale tak, by nie kliknąć żadnego z załącznika - wtedy opcja Zapisz wszystkie staje się aktywna i wszystko można zapisać… :slight_smile:

6ph9frtkg98bufk5o2rd.png

Pozdrawiam,

Dimatheus