Tibia a Vista

Właśnie zamierzam kupić nowy komputer, ale chyba będę się musiał wstrzymać przez kilka dni/miesięcy. Podobno obecny klient Tibii, a dokładnie 7,92 nie jest obsługiwany przez Windows Vistę. Jeżeli ktoś byłby tak uprzejmy i mógłby wypróbować co i jak i czy w grze osiąga się takie same FPS (framerate) jak na Windowsie XP. Proszę kogoś kompetentnego o wypowiedź.

Link do instalki: http://download3.tibia.com/tibia792.exe

Piszę tutaj, bo na forach gry nie ma takich co mogliby mi pomóc.

Z góry dzięki za pomocną dłoń.

Potwierdzone—> działa pod Vistą. Nienawidzę tego czegoś, ale mój brat wczoraj w toto grał i wszystko było ok.

A już miałem nadzieję, że MS specjalnie zablokuje możliwość grania w ten ■■■■… Ale nieeee! ale nieeee! :stuck_out_tongue:

Temat przenoszę do tego działu

*do tego co gra z tatą.

A wiesz może jak jest z FPS? mniejsze czy większe niż na xp, weź sprawdź.

A skąd ma koleś wiedzieć jakie są na xp jeżeli ma viste? :roll:

Niektórzy to naprawdę nie mają w co grać

Wystarczy zobaczyć wymagania visty a XP

Vista to totalny zamulacz. Jak dla mnei to nie warto się przesiadać na Viste.

Chyba coś ci się pomieszało, ja będę grał w to co mi się podoba, a nie w to co ty mi będziesz proponował, moja sprawa. Poza tym nie wal offtopów chłopcze.

Dobra, nie będę się kłócił, bo za dużo razy już się kłóciłem w tej sprawie.

A wiedzieć ma stąd, bo przed “vistą” grało się na XP, 98.

/edit.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


Asterisk

Więc o co ci chodzi?

A co to za różnica ile fps? Nieważne czy masz 250 czy 20 w tej grze i tak nic sie nie dzieje takiego, abyś mógł zauważyć jakąkolwiek różnice.

Nie klocice sie z nim, bo on was zaraz krzesłem zatłucze!

Podobno Vista spowalnia wszystkie gry o około 15% w stosunku do XP.

@up

dokładnie, nic nie mam do tibi bo sam kiedyś grałem no ale sory, mowienie o fpsach w tej grze to porażka…

Widać po tobie jaki z ciebie cwaniak, a więc wracaj do miasta gdzie krowy robią muuu.

Zapewne grasz w WoW’a albo coś w tym stylu, albo w ogóle nie grasz w gry, bo Ci mama zabroniła od tego, że ją biłeś tłuczkiem od mięsa.

troche szacunku do innych nie jesteś tu sam kolego.

a propo Tibi to po co mowienie o Fps - ach w tej grze nie ma jakiejś dynamicznej akcji zebys odczuł taka różnice.

Nie lubie za bardzo gier RPG (jedyną jaką przeszedłem to był SW: Knight of the Old Republic - bardzo mi sie podobało) wiec WoW’a nie pogrywam.

Co do bicia tłuczkiem mojej mamy… wiesz, wyrosłem z wieku w którym to wdawałem się w dziecinną polemike nawiązującą do rodziców.

Bierz wiaderko, łopatke i wracaj do swojej piaskownicy.


Krzyczeć to możesz u siebie

To ty zacząłeś! i ja dostałem ostrzeżenie…

Ja powiem tak: gdyby nie masa n00bów i dzieci neostrady to może dalej bym grał w tibie, ale niestety tylko dzieciaków w to gra które nie umieją się zachować że żal…