Tibia, artykuł z Gazety

Tibia to jest genialna gra po prostu :smiley: gram w to do upadłego, kumple też. To prawda, to naprawdę wciąga.

Czy genialna… ? każdy ma własne zdanie, ale ma coś w sobie, że wciąga ;]

Moze Rosjanie wsadzili w ta gre jakis przekaz podprogowy :lol:

i was tak sciaga was przed kompy, chodz jestem fanem gier typu mmorpg

i tym podobnych i naprawde myslalem ze grafika nie ma znaczenia,

ale gdy zagralem sobie w nia to poczolem jak mi sie zbiera w gardle…

ale ze jako podstawowa zasada maniaka rpg nie ocenim gry po 5 min to gralem w nia z tydzien, fakt rozbudowana ale mnie obrzydza.

ta gra ma tyle zwolennikow co przeciwnikow

co jednych przyciaga to drugoch odpycha

taka prawda i napewno mam racje :twisted:

Tibia… żałosna gra dla dzieci do lat 14 - inaczej tego nie można nazwać. Ale przepis wydaje się być prosty… najbardziej uprościć gre i dołożyć nieskończony lvl i gotowe, żadnej taktyki nie potrzeba wystarczy mieć dobrego defa i at i wjo na łowy… nadaje się na strone zalosne.pl

Nie wiem jak mogąw takiej grze jak tibia występować lagi, szczególnie przy takiej grafice :x Właściwie gdyby nie podstawowe kolory to można by tibie uznać za mud’a, tylko z obsługą myszki :smiley:

Rozumiem że duuużo ludzi w to gra… choć nie widze w niej nic ciekawego, inna sprawa że jak się zapytasz ludzi którzy grają w tibie czy znają jakiegoś innego mmorpg’a to najperw usłyszysz pytanie co to “mmorpg” a potem stwierdzenie “nie” :stuck_out_tongue:

Daruj sobie takie wypowiedzi

A mi raczej z nieskończonością i chorobą, albo inaczej z nieskończoną grą ktora powoduje chorobę. :mrgreen:

znacie takie gry jak ragnarok online (http://www.kdr.prv.pl)? TO dopiero jest gra ;d chociaz dla tych co moga troche kasy wydac to wow jest dobry (nie mowie o nie oficjalnych serwerach) :wink:

A ja słyszałem dzisiaj w radiu jak o tym mówili:

hmm, tibia?

grałem w nią około 2 lat.

miałem 34knighta-sprzedałem za ~50zł

potem zrobiłem ~47 royal paladina- i sprzedałem za ~200zł :stuck_out_tongue: (z czego wcześniej około 90zł wydałem na promocje :lol: )

dzięki tibii zrozumiałem że znajomość języka jest ważna, i od tej pory bardziej sie przykładam do teog prezdmiotu.

ja już zakończyłem swoją przygodę z tibią, choć paru kumpli oferuje mi żebym z mini grał jedną postacią (~110elite knight, ~85master sorcerer etc.) lecz ja mam dość :stuck_out_tongue:

zakończyłem gre głównie dlatego że grają w nią same dzieciaki i nawet nie można pogadać sobie normalnie czy cuś:P.

pozdrawiaa ;]

110 Level :shock: Wow, a od kiedy grają ? i ilu ich w to gra ?

A tak w ogóle kto na Świecie, czy w Polsce ma największy Level ?

Mrs.Incredibles napisał:

http://www.tibia.com/statistics/

I tam są odnośniki do poszczególnych kategori. :slight_smile:

są polacy powyżej 200 lvl, a to naprawdę duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo

Ja tam gram w Tibie i jeszcze nie zauważyłem u Siebie jakiegoś maniactwa. A o sprzedaży postaci nawet nie myślałem. Gram na OTS i jak trzeba to potrafię grę wyłączyć a nie wstawać łamać biurko, lampe na głowie, kota dusić (mam) i tak kopać w ścianę że palce połamie :mrgreen: . Ale Tibia potrafi wciągnąć. Ja napewno nie mam 18 lat i gram w gry od 18 i jakoś nie widze zmiany w moim światopoglądzie (chyba razem sie pisze). Oczywiście na kompie to moge rozwalać kogo chce ale w życiu bym tego na 10000000000% nie zrobił. Więc nie wiem co jest z takimi ludźmi?? Spaczoną psychikę mają czy jak?? A zresztą to temat na osobny temat (heh).

spaczoną psychikę to mają polscy “psychologowie” z rtv, którzy atakują gry…

Dokładnie.

Tylko oni tak naciągają każdego niusa :confused:

Ja gram w Lineage 2 prawie rok i jakoś mam sie dobrze i nie siada mi to na psychike O_o W szkole też sobie radze :stuck_out_tongue: Tylko, że mojej dziewczynie sie to nie podoba, że gram :lol:

Zgadza się, przecież jest wiele innych problemów i nałogów itp, ale oni uwzieli sie na Gry i ludzi który spędzają swój czas przed komputerem :wink: Trzeba pamiętaj, że nie każdy kto siedzi przed kompem jest uzależniony i chory, i przedewszystkim nie każdy gra w Takie Gry. Oni po prostu atakują wszystkim tych kórzy siedzą przed PC bez względu na to co robią, bo trudno wytłumaczyć później, że na komputerze też można pracować :wink:

Jeden z moich kolegów ma już 109 lev royal palladyn i gra od wakacji(czerwiec 2005r).

Najlepiej wejść na strone tibi i poprzegladać wszystkie światy.

W polsce z tego co wiem jest tylko paru graczy co mają ponad 200lev.

Odnośnie najwyższego lvlu

Eternal Oblivion jest raczej najlepszy

A w Polsce to na tibia.pl był artykuł kiedyś, koleś zrobił ponad 200 lvl’owego elite w jakies 17 miesięcy (dodam, że musiał się człowiek wysilić :wink: zbodbyć taki lvl w tak krótkim czasie )

EDIT:

Seromontis - najlepszy Polak

TOP 500 w expie :wink:

Ja gram w tibie już ponad 2 lata mam 89 lev jest to moja nowa postać i jak narażę przez tibie stać mnie na ciuszki itp., ale gram w tibie po 3 godz. dziennie wiem ze dużo, ale no cóż lubię, ale potem są dziewczyny itp. postacie sprzedaje i mam, za co sie ubierać, bo moi rodzice nie maj kasy by mi dać, ale jak zaliczam deda to nierobie awantury

Są jeszcze bardzo dobre i przejrzyste statystyki na http://www.erig.net . :wink:

Dokładniej tutaj jest lista expa (top 500) I jak już ktoś napisał - Seromontis to najlepszy polak. Do tego Bubble jako pierwsza wbiła (Co ciekawe… kobieta :D) 200lv.

No - żart… Ciekawe czyj… :smiley: