Tibia OTS Error: zły adres IP

Witam.

Otóż mam taki problem, a mianowicie chciałem sobie postawić Tibia OTS’ na VPSie. Wszystko sobie na niego wrzuciłem, stronka działa, ale jak próbuję odpalić silnik, to nawet nic się nie wczytuje, tylko od razu w konsoli napis z błędem “ERROR: zły adres ip n” no i w zależności czy odpalam restarterem to się cały czas restartuje, a jak normalnie, to tylko wyświetla ten komunikat i silnik sie wyłącza. Tak jakby jakoś źle sobie adres IP wczytywał, czy coś. Porty wszystkie ok - stronka działa i pytałem gościa w serwisie. IP zewnętrzne, zapora wyłączona. OS - Windows Server 2008. Silnik XML YurOTS 7.6. Strona działa prawidłowo. 

Nie wiem co jest grane, dlatego proszę o pomoc.

35e2mj.jpg

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.