Tibia problem z Direct x9

Witam mam taki problem z grą tibia, posiadam laptopa model Acer extensa 5200, gdy włączam tbie grafika jest zawsze ustawiona na open gl wtedy sie gra bardzo tnie, gdy zmienie na direct x5 chodzi troszke lepiej… a direct x9 jest poprostu wygaszony, jak zrobić zeby mi sie juz nie cieło i dało sie zmienić na tego direct x9 ? próbowałem instalować nowy sterownik grafiki ale nic to nie pomogło… direct x9 ściągłem zainstalowałem tez nic nie pomogło… to moze ktoś z was mi pomoże ?? dołanczam screena http://www.speedyshare.com/578609829.html :slight_smile:

Mesz grę ustawioną na fullscreen? Jeśli tak, to wciśnij alt + enter i wtedy zobacz, jeśli nie, to weź na fullscreen i wtedy zobacz czy da się zmienić…

PS U mnie da się zmienić tylko w okienku.

gra tnie mi sie na full screen i jak jest na normalnym tez sie tnie… problem polega na tym ze direct x9 jest wygaszony… jak zrobić zeby to naprawić ?? :frowning: help !

zmień ilość fpss czy jakoś tak i będzie działać

(option->graphic->advenced adjust limit~)

Pozdrawiam

jak dam to na maxa w >> to co krok sie zatrzymuje postać… a jak jest tak jak na screenie to tak w miare chodzi… ale dalej kiepsko… :frowning: jak zrobić z tym directem ? :frowning:

Mam problem z tibia mam laptopa dosyc dobrego.Otoz moj problem gram troche w tibie i mi sie calkiem zacina gra nie wiem o co chodzi moze ktos wie ?? :slight_smile: :frowning: help plx :-o

W options ustaw wykożystanie procesora np na 50% lub nawet na 100%. Gra powina chodzić płynie.

A jak nie pomogą te sposoby to wywal ten ■■■■. Pozbędziesz się i kłopotu i nałogu. :smiley:

tylko niebardzo czaje co to ■■■■ ?? wytlumacz plx :? a jak wezme na 50 % to dobrze chodzi ale nie zaraz sie zacina

powiedz mi jeszcze gdzie sie ustawia te % procesora bo ja niebardoz czaje

Jeden napisał o Tibi i zaraz zaczną przychodzi dzieci neo …

michal1295 , podobno żeby korzystać z forum trzeba mieć 13 lat …

bolsfanwk ,

Jaką masz kartę graficzną ? Może nie obsługuje DX9. Zresztą czy DX5 czy DX9 nie ma różnicy na tych pixelach.

Aż żal na taką grę potrzeba aż dx 9 … żałosne … nie długo jeszcze pewnie będzie potrzebny dx 10 … o ile w ogóle można nazwać to coś grą …

Sicu (Final), grałeś w ta grę? Jeśli tak to ile?

nie grałem i nawet nie chce grać

to nie mam pojęcia w jakim celu wszedłeś w ten temat…

żeby sobie ulżyć? kogoś pojechać?

a tak swoją drogą to ktoś to odkopał…

To się nie udzielaj noobie.